Natacha Ramsay-Levi předvedla se značkou Chloé svou nejdůvěrnější kolekci

Natacha Ramsay-Levi předvedla se značkou Chloé svou nejdůvěrnější kolekci

Nejnovější podzimní show značky Chloé se nesla ve velmi důvěrném duchu. Kreativní ředitelka Natacha Ramsay-Levi si na pomoc s kolekcí přizvala několik nejbližších přátel.

Ramsay-Levi se zmínila o svém kruhu kreativních přátel. Tři z nich požádala o spolupráci na podzimní show v rámci pařížského týdne módy. Sochař Marion Verboom zapůjčil na přehlídku řadu zlatých totemů, které stály uprostřed mola. Zpěvačka Marianne Faithfull vytvořila soundtrack a umělkyně Rita Ackermann jí dovolila využít pět obrazů z jejího archivu, které byly natištěny na oděvech a kabelkách. 

"Nechci přesně definovat, jak má vypadat správná Chloé žena. Řeknu jen to, že je stále v pohybu. Pokládá otázky a vyjadřuje svou ženskost [různými způsoby]," nechala se slyšet Natacha Ramsay-Levi. 

Oděvy byly inspirovány sedmdesátými lety, přičemž nejvíce viditelná byla tato inspirace u halenek, širokých kalhot a sak, dlouhých romantických šatů a kožených kabátů s kožešinovým límcem. I šperky a doplňky sehrály důležitou úlohu. Nejviditelnější byly pásky - hnědé, černé, úzké, široké. Decentní náušnice, brože, náramky a prsteny korespondovaly s oděvy a dotvářely celkový look.

Fotografie: Vogue.com, WWD.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram