Návrhář Maxime Simoens předvedl svoji představu moderního patchworku!

Návrhář Maxime Simoens předvedl svoji představu moderního patchworku!

Maxime Simoens - jeho šaty si na obal svého cd-čka oblékla zpěvačka Beyoncé. 

Simoensove modely oblečení jsou sestaveny z různě střižených kousků a tvarů látek. Po prvotním nadšení pro zlatem stříkanou černou si Maxime vyhrál se sešíváním látek ve valérách stejné barvy. Vrcholem pak jsou modely připomínající koupelnovou mozaiku nebo modely, do kterých jakoby byly všité kousky různobarevných koberců. 

Ve finále módní přehlídky přišel Maxime Simoens s modely z lehkých látek kterých různé odstíny sešil návrhář ve formě různých překřížených pruhů. Oblečení vypadá jako byste se jenom omotala obřími hedvábnými šátky. Avšak tvar dokonale drží a pouze na zádech vám vlaje nádherný hedvábný závoj našitý na ramena šatů. Modní návrhář Maxime Simoens má své příznivce nejen ve zpěvačce Beyoncé, kterou oblékl na její loňské album.

Na jeho Haute Couture přehlídku se letos přijela podívat také XXL múza Jeana Paula Gaultiera i Karla Lagerfelda a zpěvačka ze skupiny Gossip Beth Ditto. Zpěvačka je známá tím, že se ani při svých 90-ti kilech nestydí za své tělo a nebojí se obléct se extravagantně a nápadně. A tak se nyní nejspíš zamilovala do módy Maxime Simoens.

 

Zdroj obrázků: Maxime Simoens, Style.com, Google.com, internet, Myshoemance.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram