dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Adam Ptáček

Cítím se jako designér vzorů, protožoe všechny vzory, které jsou vytištěné na látkách, sám kreslím. Ornamenty a vzory považuji za přidanou hodnotu svých návrhů, to je také má specializace a to, čím se liším od ostatních. Módní stylista není to samé jako návrhář a já rozhodně nejsem pouze návrhářem.

I feel myself as a Pattern Designer, because I draw and paint all my decors, which are then printed on my fabrics. Ornaments, patterns are my added value, that is my specialization and difference. Fashion stylist is not a fashion designer and I´m not just a fashion designer.


 

Telefon:
+420 725 501 821
E-mail: WWW: Facebook:

Více o ADAM PTÁČEK na moda.cz

Pink Carpet: Helping Dolls již brzy v Centrum Chodov

Charitativně umělecký fashion projekt Adama Ptáčka se blíží do finále. Panenky Barbie v originálních modelech českých a slovenských návrhářů budou již brzy odhaleny.

Celý článek

Pink Carpet: Helping Dolls – charitativní projekt Adama Ptáčka

je unikátní projekt módního návrháře Adama Ptáčka spojující prostřednictvím ikonické panenky Barbie svět módy se světem ohrožených dětí. A právě těmto dětem poputuje výtěžek z aukce vítězných modelů pro panenky.

Celý článek

SCI-FI SAFARI: netradičně řešené molo dalo vyniknout nápaditým kolekcím

V pondělí 29. 9. se pražský Fashion Club zaplnil módními nadšenci, kteří přišli na finále Sci-fi Safari podpořit mladé české návrháře.

Celý článek