dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Alena Wilson Fashion

Alena Wilson původně vystudovala obor ekonomie a zahraniční obchod, který následně doplnila manažerským studiem MBA. Téměř 15 let pracovala v marketingu a reklamě v nejvýznamnějších reklamních společnostech. Její dlouho skrývanou, ale opravdovou vášní byl vždy módní design.

„Jako každá žena se chci cítit sebevědomě a chci dobře vypadat. Jako každá žena chci být originální i ve stylu oblékání. Moje přání bylo ale často v přímém rozporu s tím, co jsem si mohla koupit „na sebe“ v Čechách, nebo při mých častých zahraničních cestách. Kvalita byla pouze dostačující, ale „dostačující“ je pro ženy málo! Originalita a respektování ženských křivek chybělo úplně!“, popisuje Alena situaci a pocity, které vedly k založení módní značky Alena Wilson.


 

Adresa

Butik Alena Wilson: Újezd 3, Praha Malá Strana

Telefon:
+420 739 246 627
E-mail: WWW: Facebook:

Více o ALENA WILSON na moda.cz

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Návrhářka Alena Wilson představila svou Pařížskou romanci

Kolekce Pařížská romance a další autorské kousky v podání modelek i známých osobností přinesla včerejší módní přehlídka Alena Wilson Fashion.

Celý článek

Návrhářka Alena Wilson o letní kolekci a reálných ženách, které ji inspirují

Česká módní návrhářka Alena Wilson si s námi popovídala o své letní kolekci 2017, inspiraci a i o tom, co si myslí o přehnané retuši módních fotek. 

Celý článek
Alena Wilson

Rozhovor s českou módní návrhářkou Alenou Wilson

Přinášíme vám rozhovor s českou módní návrhářkou, jejíž největší inspirací jsou reálné ženy, jejich přirozená krása, křivky a osobitost. Ženy, které den co den potkáváme na ulici.

Celý článek

8. Profesní setkání magazínu Best of bylo jednoznačně the best!

Prostory oblíbeného pražského klubu Mecca se ve čtvrtek 16. 10. 2014 naplnily lidmi vynikajících ve svých profesích, vybranými produkty a hlavně skvělou atmosférou plné dobrosrdečné nálady.

Celý článek