dnes je 01.12.2022 a svátek má Iva

Hieke Filip

Jmenuji se Filip Hieke a studuji na pražské UMPRUM obor Módní tvorba. Souběžně vytvářím oděvy pod značkou nesoucí mé jméno.

Značka se zaměřuje na pánskou i dámskou módu, která je kvalitní, jednoduchá, má v sobě rukopis autora a používá správnou míru nápaditosti. Kvalitní materiály a propracované střihy jsou hlavním prvkem sortimentu. Kolekce odráží současnou dobu a reagují na potřeby zákazníků.
Dalším zaměřením značky je grafický design, který tvořím hlavně na objednávku. Je velmi rozmanitý a bez vytyčených hranic. Práce se vyznačují moderním grafickým vzhledem a nápaditostí. 

Tvorba zahrnuje: ilustrace knih, grafiku CD, komiksy, kresby a malby na velkoplošné formáty.

Telefon:
+420 728 397 097
E-mail: WWW:

Více o FILIP HIEKE na moda.cz

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Značka Pietro Filipi představila na MBPFW 2019 ležérnost v kombinaci reflexních prvků

Vysoká noblesa, elegance, kvalitní materiály a zpracování. To přináší už 25 let na český trh značka Pietro Filipi, která se vrací opět na přehlídková mola. V jarní edici na MBPFW 2019 představila hravou kolekci s tradičními materiály a střihy.

Celý článek

Mám řád, který bortím narušením pravidel, říká mladý návrhář Filip Hieke

Mladý český návrhář, který se prezentuje hravou módou, si s námi popovídal o tom, kde čerpá inspiraci, jak se vůbec dostal k navrhování a jaký názor má na oblékání českých mužů.

Celý článek