dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

TIMOURE ET GROUPE - MgA. A. Alexandra Pavalová, akad. mal. Ivana Šafránková

Mg. A. Alexandra Pavalová a Akad. mal. Ivana Šafránková – absolventky VŠUP (Academy of Arts Architecture and Design Prague) – spoluvytvářejí značku TIMOURE ET GROUP od roku 1992. Během uplynulých let způsob tvorby a produkce dospěl do dnešní podoby a to především jako malosériová modelová konfekce. TEG má dnes svou silnou pozici mezi českou špičkou módního designu a je oblíbenou značkou mnoha věrných zákaznic a znalců módy.

V současné době je TEG subjektem, produkujícím malosériovou modelovou konfekci, ve čtyřech ročních obdobích. Rozšířil svou výrobu
i o doplňkový sortiment jakým jsou například značková trička, drobné textilní doplňky a kožená značková galanterie.

            Tato značka prezentuje jasný rukopis, kvalitní design a precizní zpracování. Modely Timoure et Group poskytují skladebnost, jednotlivé komponenty nabízí mnoho kombinačních možností, které ženě zaručí, že bude pokaždé jiná.
            S proměnou životního stylu souvisí i to, jak se ženy oblékají. Velice se rozšířila škála nabízených modelů, přibylo hravosti, neobvyklých, překvapivých materiálů a vedle klasiky i více trendy jednotlivostí.
            Pravidelně se účastní pražského Designbloku.

Timoure et Group představuje své kolekce ve svých obchodech čtyřikrát do roka. V Praze je tato značka jako celek prezentována ve dvou vlastních značkových obchodech.
První obchod  TEG 1, V kolkovně 6 vznikl v roce 2000 v lokalitě Josefov, o níž se dalo zatím jen tušit, že se stane dobrým centrem české značkové módy.Výběr místa nebyl náhodný, je to krásná část Starého Města v blízkosti Pařížské ulice, Při výběru architekta (ing. Arch. Daniela Polubědovová)  byla důležitá stylová blízkost módy TEG a realizací architektky, tedy minimalističtější strohé pojetí okořeněné kreativním vtipem a výtvarnými detaily.

Na konci roku 2005 byl otevřen druhý obchod  TEG 2 , Martinská 4 nedaleko rušné Národní třídy. Volba logicky padla na stejného architekta.
Půvab starých portálů ve spojení s moderním designovým interiérem dodává oběma místům ojedinělé kouzlo a zvláštní napětí. 

Adresa

TEG1: V kolkovně 6, Praha 1, Staré Město  tel: +420 222 327 358

TEG2:  Martinská 4, Praha 1, Staré Město    tel: +420 224 240 737

Otvírací doba :

PO - PÁ  10.00.- 19.00

SO          11.00 – 17.00

 

Telefon:
+420 224 240 73
E-mail: WWW:

Více o TIMOURE ET GROUP na moda.cz

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek