dnes je 19.09.2019 a svátek má Zita

Vaverová Monika - MIMO SPACE

Monika se věnuje převážně navrhování uměleckých kostýmů, individuálním zakázkám a fotoprodukci, včetně konceptu stylingu přímo na place. Do svojí práce vnáší svoji osobitost, která se projevuje v preciznosti, originalitě, futuristických prvcích a funkčnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresa

ATELIER | SHOWROOM | FOTOSTUDIO

Nechte si vytvořit návrhy | koncepty | kostýmy | grafiku | fotografie podle Vašich představ ve spojení s designérským pohledem Moniky Vaverové a Lucie Zendlové. Volíme individuální a profesionální přístup ke každému klientovi, ať už se jedná o uměleckou, produkční či firemní sféru.

Telefon:
+420 732 551 388
E-mail: WWW:

Více o MONIKA VAVEROVÁ na moda.cz

Monika Vaverová: "Ráda podpořím správnou iniciativu, a to Prague Pride rozhodně je!"

Monika Vaverová patří k nejzajímavějším návrhářkám dnešní doby, ale také jde o člověka, pro kterého je každý projekt výzvou.

Celý článek

Monika Vaverová a její fenomenální FUTURE MODE fashion show

Monika Vaverová je definicí pro osobitost a tak se není čemu divit, že nám svou FUTURE MODE FASHION SHOW absolutně vyrazila dech! Nebojte se, zvládli jsme to a chceme víc!

Celý článek

MIMO Space Moniky Vaverové představuje FUTURE MODE

Tato skvělá akce nám odhalí veškerá zákoutí future módy v netradičním spojení dance a světelné show. Kde, kdy a pro koho?

Celý článek

Nový rok - Nová Tvář Móda.cz

S novým rokem 2016 přichází i nová Tvář magazínu Móda.cz, která již brzy ozdobí naše tituly. Hoříte podobnou nedočkavostí tak jako my?

Celý článek

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

Celý článek

První 3D Print Fashion Show a model Eagle Borg Moniky Vaverové

V sobotu 3. října proběhne v pražské La Fabrice první módní přehlídka 3D tištěných modelů v České republice. Z designérů se do inovativního projektu zapojili např. Monika Vaverová, Ivana Kaňovská, Denisa Nová s Helenou Lukášovou nebo Oldřich Anton Vojta.

Celý článek
Monika Vaverová a redaktorka Eliška Navrátilová

Rozhovor s Monikou Vaverovou a její kolekce pro Miss UK 2013

S návrhářkou Monikou Vaverovou jsme se letos setkali na akci Miss Univerzity Karlovy 2013

Celý článek