dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Zuzana Veselá

Společnost „Zuzana Veselá“ byla založena v roce 2004. Návrhářka a kreativní ředitelka Zuzana Veselá, tvoří zejména na české módní scéně, kde se účastní mnoha módních akcí. Kterými například jsou: Prague Fashion Weekend, Designblok, Shooting Fashion Stars, Prague design wek nebo designSUPERMARKET.


 

Adresa

Ateliér: V.P.Čkalova 798/24, Praha 6 - Bubeneč, 160 00, Česká republika

Telefon:
+420/608 248 256
E-mail: WWW: Facebook:

Více o ZUZANA VESELA na moda.cz

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

ZUZANA VESELÁ VNÁŠÍ DO JARNÍ KOLEKCE 2018 POHLED NA NEBE

Kolekce Jaro/Léto 2018 návrhářky Zuzany Veselé směřuje svou pozornost nad naše hlavy. Pod názvem Nebe zapojila návrhářka do svých modelů odstíny modré a dominovat nechala zavinovací a košilové šaty.

Celý článek

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Celý článek

Co nás zaujalo na Fashion Marketu v Holešovicích

Rovnou tři haly Holešovické tržnice zaplnila česká autorská tvorba. Kromě zakoupení originální módy a doplňků mohli návštěvníci zhlédnout bohatý doprovodný program. 

Celý článek