Návrhářka Alena Wilson vydražila přes 300 tisíc pro handicapované dívky. Největší úspěch měl fotbalový dres Jana Kollera

Návrhářka Alena Wilson vydražila přes 300 tisíc pro handicapované dívky. Největší úspěch měl fotbalový dres Jana Kollera

Na počest desátého výročí působení Aleny Wilson na českém módním trhu, uspořádala návrhářka charitativní přehlídku, které se zúčastnilo mnoho známých osobností nejenom v roli modelek, ale také coby podporovatelů této dobročinné akce.

V Divadle Na Maninách se uskutečnila módní přehlídka na počest desátého výročí Aleny Wilson, která je známá tím, že dělá módu reálné ženy. V rolích modelek se představily známé české celebrity z řad zpěvaček, hereček, modelek a influencerek jako Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová, Pavlína Senić, Šárka Vaňková, Miluška Bittnerová, Michaela Dolinová, Kateřina Šonková, Táňa Bystroňová a další. Nejodvážnější model, který byl zcela průhledný, vynesla modelka Kateřina Šonková. Módní návrhářku ozdobily šperky v hodně 4,5 milionů od šperkaře Luboše Korbičky.

Celou přehlídku skvěle moderovali Štěpánka Duchková s Petrem Vojnarem. Charitativního večera se zúčastnily také fotbalové legendy Vratislav Lokvenc s Janem Kollerem, kteří předávaly obrazy v tombole a celý večer si skvěle užily. Vrcholem večera byla charitativní dražba, která měla za cíl pomoci handicapovaným dívkám Kristýnce, Elišce a Jessice a zajistit finanční prostředky na neurorehabilitace a kompenzační pomůcky, které potřebují. Největší zájem byl o podepsaný fotbalový dres Jana Kollera, který se vydražil za 65 000 Kč a historicky nejlepší český reprezentační střelec ho osobně šťastnému majiteli předal. 

„Nemáme nadaci, je to přímá charita. Vše, co se vybere, jde do koruny děvčatům na neurorehabilitace a kompenzační pomůcky,“ prozradila návrhářka Alena Wilson, která celkový výtěžek z charitativní přehlídky ve výši 325 300 Kč předala společně s Alexandrou Uherkovou, která na organizaci celé akce rovněž spolupracovala. .

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram