Návrhářka Zuzana Kubíčková: Od titulních stran po červený koberec a zpět

Návrhářka Zuzana Kubíčková: Od titulních stran po červený koberec a zpět

Nestalo se tak ze dne na den, ani žádnou zrychlenou verzí. Zuzana Kubíčková je česká návrhářka, která roky buduje dlouhodobé vztahy se svými zákaznicemi, kterými jsou mimo jiné známé české herečky, modelky i nová První dáma.

Módní editorialy významných magazínů a šatníky společensky frekventovaných dam propojuje osobnost stylisty. Ti nejtalentovanější, často rovněž z pozic vlivných módních redaktorů, pomáhají formovat aktuální trendy i osobitý styl. Jsou to právě oni, kdo jako první vybírají z aktuálních kolekcí Zuzany Kubíčkové pro módní stránky nebo objednávají přípravu na míru vytvořených modelů pro velké události svých klientů. Stáli tak u zrodu dlouhodobých vztahů Zuzany Kubíčkové s osobnostmi jako je Jitka Schneiderová, Tereza Maxová nebo Jana Plodková. Nejen ony dokazují, jak šaty Zuzany Kubíčkové skvěle korespondují se zářivou osobností.

Snově elegantní Daniela Peštová v bílém modelu s pelerínou pro Harper's Bazaar nebo oduševněle přirozená Linda Bartošová na portrétech k obsáhlému rozhovoru pro březnový Cosmopolitan. Šaty z aktuální kolekce Couture 2022/23.

 

foto: se svolením Zuzany Kubíčkové

V čase, kdy se otevírají obálky s elegantními pozvánkami na zásadní společenské akce, se také bleskurychle plní diář salonu. Místo nejvýznamnějších událostí posledních dnů bezesporu zaujala inaugurace prezidenta republiky. Pro značku Zuzana Kubíčková tak bylo velkou ctí i radostí připravit model nové první dámy, Evy Pavlové. "Jedná se o šaty, které vznikly přímo pro příležitost inaugurace. Mají individuální úpravy na přání - zkrátila se délka, prodloužily rukávy a je jiné zpracování výstřihu. Také barva byla na přání," říká Zuzana Kubíčková.

Jen pár dnů předtím se pro šaty od Zuzany Kubíčkové rozhodla hned čtveřice hereček, které v nich zazářily na jubilejním ročníku cen Český lev. Přímo pro tento večer na míru vznikl bílý model Jany Plodkové. Denisa Barešová zvolila vzdušné šaty z jemné krajky a hedvábného šifonu z aktuální kolekce, zatímco Elizaveta Maximová i Leona Skleničková vsadily na dokonalou siluetu zářivých jednobarevných modelů. Přípravy všech popsaných modelů již probíhaly v novém salonu na Pařížské 16.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram