Navštívili jsme Interbeauty Prague veletrh na pražském Výstavišti a rozhodně to stálo za to!

Navštívili jsme Interbeauty Prague veletrh na pražském Výstavišti a rozhodně to stálo za to!

Veletrh Interbeauty je nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem u nás

Laky a gely kam se podíváš! Veletrh se rozprostírá na ploše tří velikých sálů, takže je potřeba vyhradit si na jeho návštěvu alespoň pár hodin. Nejčastěji jsou k vidění stánky s produkty věnující se manikúře a pedikúře. Ani jsem netušila, kolik firem se tomuto odvětví věnuje. Každý vystavovatel láká na svoje výrobky, ale navíc někteří nabízí manikúru zdarma.

Mně nejvíce uchvátila značka CND, jejíž výrobky vypadají opravdu kvalitně. Jejich prezentace byla vysoce profesionální a také velkorysá, protože zhruba osm manikérek v jednom kole dělalo zdarma manikúru s CND Shellac, což je permanentní gel lak, který vám na ruce drží až tři týdny! Nemusím zdůrazňovat, že čekání na proceduru nebylo nejkratší, ale rozhodně stálo za to. Většinu vystavovaného zboží si také můžete odnést domů. Nákup se vám vyplatí, protože skoro každá značka nabízí příjemnou akci nebo dárek k vašemu nákupu. Procedury po kterých budete ještě krásnější!

Dalším velikým lákadlem veletrhu jsou stánky různých estetických klinik, plastických chirurgií a salonů, které vám pomáhají formovat vaší postavu. I já jsem neodolala a jednu proceduru vyzkoušela. Ve stánku firmy Beauty pro, která je laserovou a estetickou klinikou, jsem vyzkoušela bělení zubů, které bylo za akční cenu 1000 Kč z původních 3000 Kč. Jedná se o neperoxidové bělení, takže je zcela nenásilné k našim zubům a dásním. A výsledek? Výborný! Moje zuby jsou o několik odstínů bělejší a to to trvalo jen 30 minut! Veletrh je výborný pro ženy, které chtějí podstoupit nějaké beauty ošetření, ale nechtějí platit za takzvaného zajíce v pytli. Tady si totiž můžou vše vyzkoušet a to často zdarma nebo s více než 50% slevou. Krypolíza, kavitace, zeštíhlující masáž břicha, kosmetické ošetření pleti, střihy a styling vlasů nebo líčení, to vše je dostupné. Když je potřeba si trochu odpočinout Interbeauty Prague myslí i na ženy, které potřebují během dlouhého chození nějaký relax a odpočinek. Proto se můžete na chvíli uvolnit ve stánku s ukázkou masáží proti bolestem zad, které vám ochotné masérky zdarma udělají.

Také máte možnost jen tak posedět u kávy a při tom se kochat programem na přilehlém pódiu, kde se například koná Mistrovství ČR v nail designu, nail artu, pedikůře a make-upu nebo exhibice známých kadeřníků, které ukazují na modelkách nejnovější trendy v oblasti střihů a účesů. Prevence je základ Na závěr je určitě důležité zdůraznit, že veletrh na nás ženy myslí i v oblasti zdraví. Je zde totiž možné bezplatně absolvovat vyšetření prsou ultrazvukem nebo si nechat vyšetřit mateřská znaménka dermatoskopem ve Stanu proti melanomu, kde vám lékaři z kožní kliniky Královské Vinohrady v čele s Prof. MUDr. Petrem Arenbergerem ochotně vyšetří a poradí, jak se proti vzniku melanomu chránit.

 

Zdroj obrázků: Táňa Hejcmanová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram