Nebojte se barevných kalhot

Nebojte se barevných kalhot

Vyzývavá červená oživená romantickou růžovou nebo elegantní fuchsiová v kombinaci písečné žluté. Nebojte se barevných kalhot! Naučíme je vás nosit a barevně je kombinovat.

Troufnu si říci, že téměř každá z vás vlastní ve svém šatníku džíny a černé kalhoty, případně šedé. Ale schválně – kdo z vás má alespoň jedny barevné? Leckdy se bojíme vyčnívat z davu, ačkoliv jako Češky patříme mezi nejkrásnější ženy světa, což dokazují nejen soutěže krásy. Oživte svůj ponurý zimní look barevnými kalhotami. Ukážeme vám ale i barevné kombinace, které budou lahodit nejednomu páru očí.

Barevná kombinace červené, fialové a růžové

Barevné variace červené a růžové jsou ryze ženskými barvami, které dodají ženě sebevědomí a krásu. Velmi moderní záležitostí není jen obyčejná růžová, ale fuchsiová. Jde ruku v ruce s písečnou barvou, ač se to na první dojem nemusí zdát. Fuchsiový kostýmkový komplet spolu s tmavě žlutým saténovým tílkem z vás udělají opravdovou dámu. Kalhoty do fialových či růžových tónů můžete ale kombinovat i s bílým trikem s jemným potiskem spolu s teniskami či kotníkovými kozačkami. Kabát delší délky bude pak vhodným svrchním dílem. Za mě však nejvíce funguje kombinace velmi k sobě blízkých odstínů, a to růžové s červenou. Červená je sama o sobě velmi vyzývavá a křiklavá barva a spolu s bílými a černými tóny vytváří přílišný kontrast. Pokud k ní zvolíte růžovou, srazíte tím její kontrast a dodáte jí ženské jemnosti. Velmi svěží kombinace, uznejte samy!

Dáma v bordó

Vznešený název tlumené teplé barvy připomínající červené víno, kombinace tmavé červeně s hnědým podtónem. Sluší především tmavovlasým ženám, čehož si je dobře vědoma i Victoria Beckham. Tehdy známá zpěvačka, dnes známá návrhářka se ukázala v bordó kalhotách při prezentaci své jarní kolekce 2020 na londýnském Fashion Weeku. A jak sama ukázala, zemité barvy jako jsou odstíny béžové, jsou s bordó barvou v tom nejlepším souladu. Vytváří vskutku elegantní kombinaci.

Zelená nepřísluší jen vodníkům

Irská zeleň či trávová zelená nesluší jen pohádkovým vodníkům. Přírodní barva kalhot bude slušet jak blondýnkám, tmavovláskám, tak i zrzkám. Odstíny irské zelené si rozumí s růžovou či s podzimními barvami jako je oranžová, červená nebo žlutá. Lahvově zelenou krásně doplní jemná levandulová, která bude hitem letošního jara.

foto: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram