Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Alespoň na chvíli se oprostit od každodenních starostí a utéct do světa, kde je vše možné a kde se snoubí luxus s pohádkou, rozhodně není na škodu. Zvlášť v současné době, kdy se na nás ze všech stran valí téma koronaviru. Značka Tiffany & Co. ví, jak zaručit, aby každý přišel na jiné - pozitivní myšlenky. Nová luxusní kolekce představuje náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny z broušených kamenů a diamantů. Spojení právě těchto drahých kamenů, stříbra a ikonického designu značky vytváří moderní, a hlavně přepychový efekt. 

Výrazným kouskem kolekce je náhrdelník z platiny a 18k žlutého zlata Tiffany Golden Star. Design obsahuje více než 68 karátů hruškovitých, markýzových a kulatých briliantových diamantů, k nimž patří odnímatelný kosočtvercový žlutý 21k diamant. Řemeslné zpracování každého šperků je pomyslná třešnička na dortu. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram