Nejfotogeničtější módní trendy

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

zdroj: pinterest.com

Že se vám to už také stalo? Chápeme! A tak vám teď ukážeme několik módních záležitostí, které určitě budou vypadat skvěle na fotkách, ale hlavně také na vás. A tím největším bonusem bude to, že se nebude jednat o sezonní záležitost.

Větší sako

Že už to tu bylo? Bylo! A věřte, že ještě nějakou dobu bude. Oversize saka, a i celé kolekce jsou stále častěji k vidění u velkých jmen světových návrhářů. Pokud sako doplníte páskem, můžete si být jistá, že neztratíte ani trochu ze své ženskosti. Pokud se chcete cítit o něco více svobodněji, jen sako přehoďte přes ramena.

zdroj: pinterest.com

Potisky

Doba zimních měsíců spíše nahrává tmavým barvám, ve kterých byste mohla zapadnout v davu, a to my rozhodně nechceme. Pokud si nepotrpíte na výšivky, volány a složité střihy, zvolte jednoduchý kousek, ovšem s nepřehlédnutelným potiskem. Zůstane tak na vašich fotkách kousek toho léta.

zdroj: pinterest.com

Dámský kostým

Jeden z našich osobních favoritů. Klasika, která se v poslední době stává opět trendem, a to nejen v oblasti kanceláře. Dámský kostým s casual nádechem v kombinaci s teniskami je ideální záležitostí na každodenní nošení. Zkuste si ho pořídit v odvážnější barvě a jako materiál zvolte manšestr.

zdroj: pinterest.com

Kůže

Troufáme si říct, že kožený křivák, legíny či kalhoty ve vašem šatníku nechybí. Zkuste je ale doplnit o koženou košili, sukni či culottes. Podzim a zima jsou ideálním obdobím pro tyto kousky, které se nejen skvěle vrství, ale také vás trochu zahřejí. A na fotce budou vypadat dokonale. Samé superlativy!

zdroj: pinterest.com

Sportovní prvky

Sportovní oblečení už dávno není jen záležitostí posilovny. Pokud jste milovnice sportovního oblečení a svých legín se nechcete vzdát za žádných okolností, tak pak říkáme, že ani nemusíte. Zvolte ovšem takové, které půjdou ruku v ruce s elegantnějšími prvky. Černé legíny nebo tolik populární cyklistické šortky budou tím pravým pro oversize košili nebo kostkovanou bundu. Hodně parády uděláte i se sakem. Už ty fotky vidíme.

zdroj: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram