Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Zlaté glóby jsou jednou z největších událostí a takovým menším předskokanem Oscarů, při které se předávají filmové a televizní ceny, i když co si budeme povídat - ty jdou někdy tak trochu stranou před nejoslnivějšími šaty a ženami červeného koberce. Vybrali jsme pět žen, které nás v redakci nejvíce okouzlily svou krásou.

Gwyneth Paltrow

Přesně podle našeho gusta. Gwyneth Paltrow na Zlatých glóbech jen zářila, a to doslova. Dokonalý make-up, zvýrazněné řasy a jednoduše učesané vlasy s pěšinkou. Hlavní pozornost upoutaly tylové šaty Fendi a nepřehlédnutelné šperky z dílny Bvlgari.

Priyanka Chopra

Tahle indická kráska se se svým stylistou nechala inspirovat atmosférou starého Hollywoodu. Měkké a hladké vlny ve spojení s perfektním odstínem rtěnky a ty drahokamy. Spousta drahokamů.

Winnie Harlow

Elektrická modř a třpyt, tak taková byla na Zlatých glóbech modelka Winnie Harlow. Její make-up byl skvěle sladěný s jiskřivými šaty Laquan Smith. 

Lucy Boynton

Tuhle blonďatou krásku si všichni jistě vybavíte z filmu Bohemian Rhapsody, kde ztvárnila roli Mary Austin. Na Zlatých glóbech byla nepřehlédnutelná, a to díky stříbrné róbě Louis Vuitton, kterou doplnila extravagantním líčením v podobě krystalů, které zdobily její víčka. Tou pomyslnou tečkou byla dokonale jiskřivá spona ve vlasech.

Kerry Washington

Rafinovaná kráska Kerry Washington byla jako vždy dokonalá. Ostré mikádo, perfektní odstín červené a výrazné oči. A šaty? O tom se bude ještě dlouho mluvit. Sukně s dlouhým rozparkem a sako na nahém těle s oslnivým šperkem.

vogue.co.uk, pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram