Nejhezčí ozdoba svatební tabule

Nejhezčí ozdoba svatební tabule

Svatební dort - jednoduchý nebo elegantní? Klasický nebo moderní?

Podle tradice nakrojí novomanželé svatební dort společně jako vyvrcholení svatební hostiny. Kdo uchopí nůž jako první, bude prý v manželství ten dominantní.

Při výběru svatebního dortu je nejdůležitější počet svatebních hostů, který určí jeho správnou velikost. Další tradice totiž praví, že ze svatebního dortu musejí ochutnan všichni svatební hosté, jinak budou mít smůlu jak novomanželé, tak i ten, kdo ze svatebního dortu neochutnal! Dále už je to však pouze a jen o Vaší představě, Vaší chuti a Vašich finančních možnostech. 
Svatební dort je považován za dominantu svatební tabule a měl by svatební hosty upoutat na první pohled, aby ještě dlouho vzpomínali na to, jak vypadal a později i na to, jak chutnal.

Při výběru vašeho svatebního dortu se hlavně nebojte ochutnávat! Protože pouze tak vyberete ten opravdu nejchutnější. A ať už Váš vysněný dort vypadá jakkoliv, nebojte se Vaše přání vyslovit. Dnešní nabídka šikovných cukrářů je nabitá nekonečnou škálou kombinací a stylů a záleží jen na Vás, jaký typ dortu si vyberete.

Inspirujte se třeba v naší galerii svatebních dortů a vyberte si ten Váš dokonalý dort, který bude zářit v čele Vaší svatební tabule.

 

Zdroj: Southern living
Foto: Gemma Comas, Jim Franco, Yvette Roman, Kate Headley, 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram