Nejlepší produkty v boji proti vráskám

Nejlepší produkty v boji proti vráskám

Čas bohužel nezastavíme, a ani nevrátíme. Ovšem náladu si tím nenecháme zbytečně zkazit. Dnes vám raději ukážeme několik pomocníků, které nám pomáhají ten čas alespoň o něco zpomalit.

Odstranění jemných linek a vrásek nemusí nutně znamenat, že vás čeká a nemine návštěva u plastického chirurga. Pravidelná péče o pleť je základem celého úspěchu.

Na trhu najdeme celou řadu produktů proti stárnutí pleti, ale existují takové dvě kategorie. V té první jsou produkty, které obsahují retinol. Do druhé kategorie spadají ty ostatní, ve kterých jsou přísady, které pleť nadměrně hydratují, a tak pleť působí hezky naducaně a vypnutě, ale jakmile přestanete tyto produkty používat, pokožka se vrátí do původního stavu a jemné linky budou opět znatelné. Neznamená to, že byste se těmto přípravkům měla vyhýbat. Jde jen o to, že poslouží v případě, že toužíte po rychlejších výsledcích. To se občas hodí, pokud vás čeká nějaká událost, na kterou chcete vypadat v co nejkratší možné době, co nejlépe.

A co že jsme to vyzkoušeli my?

Dermalogica - Phyto-nature firming serum

Jedná se o dvoufázové liftingové sérum, které prozáří vaši pleť a uchová přirozený a mladistvý vzhled pleti. Je to ideální péče pro ty z vás, které trápí projevy předčasného stárnutí pleti, a to především v důsledku působení životního prostředí a stylu života. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Po několika týdnech bude vaše pleť opravdu vypnutá, jemné linky a vrásky budou vyhlazené a téměř neviditelné. Sérum má příjemnou vůni, olejovou konzistenci a na pleti se s ním skvěle pracuje. Pro ještě větší účinek doporučujeme „zapracovat" masážním kamenem gua sha. Vše ozkoušeno a vážně to funguje.

Estée Lauder Revitalizing Supreme +

Za nás další sázka na jistotu. Svatý grál v péči o pleť. Jedná se o multifunkční krém, který je poměrně hutný, takže ideální pro suchou pleť nebo použití při večerní rutině, kdy vaší pleti dodáte potřebnou dávku hydratace. Díky unikátní technologii s přírodními výtažky zanechá vaši pleť jemnou, posílenou a viditelně vypnutější.

Lancôme Génifique

Musíme se rozmazlovat. Noční intenzivní krém Lancôme Génifique Youth Activating Cream aktivně obnovuje pleť, napomáhá zlepšovat elasticitu pleti a obsahuje speciální látky, které aktivují naše geny a tím jsou schopny produkovat proteiny, které obnovují pleť a pomáhají dodat mladistvější vzhled. 

Biotherm Blue Therapy

To, že životní prostředí a náš životní styl ovlivňují, jak se cítíme nebo jak vypadáme, není žádnou novinkou. Je tedy potřeba proti těmto škodlivým vlivům bojovat. Jedním z těchto pomocníků pro naši pleť může být lehká denní péče Biotherm Blue Therapy. Díky SPF 25 chrání pleť před UVA a UVB slunečními paprsky. Obsahuje také plankton z minerálních pramenů v Pyrenejích, Alaria Esculenta (jedná se o řasu pocházející z grónských ledovcových vod), červenou řasu a baicalin, což je extrakt z kořene řasy rostoucí v jezeře Bajkal. Velká dávka antioxidantů, hydratace a ochrany proti škodlivým vlivům.

 

L’Oréal Paris Revitalift Laser X3

Denní krém obsahující aktivní látky Pro-Xylane, fragmentované kyseliny hyaluronové a LHA (Lipo Hydroxy Acid). Překvapí vás velice příjemná textura a jemná vůně. Pleť hydratuje, regeneruje, sjednocuje tón pleti a navrací jí pevnost.

@nikolaknizkova, pinterest.com, prevention.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram