Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

zdroj: @Amanda Seyfried

Ani to ale pro slavné dámy nebylo překážkou, a proto i letos máme možnost se podívat na nejlepší účesy tohoto večera. Společným jmenovatelem všech účesů byla jednoduchost a minimalismus.

@Amanda Seyfried
Účes Amandy Seyfried byl inspirován klasickými hollywoodskými účesy ze 40. let. Elegantní vlny skvěle zvýraznily Amandiny rysy a orámovaly její obličej. Účes navíc skvěle hrál dohromady s jemným líčením a herečka vypadala zkrátka božsky. Nejlepší na tomto looku je fakt, že ho zvládne ho každá z nás. Navlněné vlasy stočíme a připneme na deset minut pinetkou k hlavě, aby se zchladily. Poté je kartáčem rozčešeme a celý účes zafixujeme sprejem na vlasy.

@Anya Taylor-Joy
Herečka, která excelovala v seriálu Dámský gambit, všem ukázala, že účesy s pěšinkou na stranu ještě nevymřely a jsou pořád stejně chic! Dlouhé platinové vlasy spadající do obličeje dodaly celé vizáži na dramatičnosti. V kombinaci se svěžím líčením vypadala Anya božsky a doslova ohromila celý svět.


zdroj: @Anya Taylor-Joy

@Angela Bassett
Zatímco ostatní celebrity se držely s účesy spíše při zemi, hairstylista Angely Bassett zvolil kreativnější cestu. Velmi trendy zapletený cop na stranu, který byl dlouhý až do pasu, herečku proměnil v princeznu večera. Při bližším pohledu zjistíte, že uvnitř copu vede ještě jeden menší zapletený cop. Zkrátka pohádkový účes.


zdroj: @Angela Bassett

@Kaley Cuoco
Kaley Cuoco pozvedla pandemické předávání cen ještě na vyšší úroveň. Všem totiž dokázala, že i s lehkými vlnami lze udělat velkou parádu. Ke své majestátní róbě od Oscara de la Renty zvolila nedbalé a lehké vlny. Účes působil velmi přirozeně, a navíc byl dobře zafixovaný, takže Kaley vydržel i na její ,,afterparty‘‘ plnou jídla.


zdroj: @Kaley Cuoco


zdroj: @Kaley Cuoco

@Andra Day
Vítězka Zlatého glóbu za nejlepší herečku patřila k těm, kteří zvolili jít nápaditější cestou. Její kudrnatý drdol vyčesaný do vrchu dodal šťávu celému looku, kterému vévodila róba značky Chanel. Účes byl navíc ozvláštněn ombré barvou kudrlin a skvěle byly zakomponovány i baby vlásky vyčesané do čela.


zdroj: @Andra Day

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram