Nejluxusnější svatební šaty: Haute Couture přinesl bohatou noblesu, decentní luxus i extravaganci!

Nejluxusnější svatební šaty: Haute Couture přinesl bohatou noblesu, decentní luxus i extravaganci!

Na svatební šaty, které vám teď ukážete byste musela vydělávat skutečně hodně dlouho. 

Jaké svatební šaty se vám líbí? S bohatou širokou sukní, s vlečkou, nebo svatební šaty umírněnějšího střihu, ale bohatě zdobené, nebo naopak minimalisticky jednoduché? Nebo si toužíte obléct extravagantní svatební šaty ? To vše vám Haute Couture kolekce proslulých světových návrhářů nabízí. Šaty z peří, se zlatými výšivkami i extravagantní prádlové střihy.

Každý návrhář přistupuje ke své svatební róbě, která patří na závěr módní přehlídky, jinak. Stephane Rolland, jeden z favoritů současné Haute Couture scény, preferuje minimalistické siluety zvýrazňující krásu ženské postavy. Bílé svatební šaty vynikají především díky bolerkovému střihu živůtku a noblesu jim dodává dlouhá volánová spodní část úzké sukně. Také návrhář Basil Soda zůstal u nekomplikovaného střihu, o to však luxusnější je jeho zdobení šatů. Ty vyzdobil peřím a bohatou zlatou výšivkou.

Na zlato vsadil také Elie Saab. Jeho róba je bohatší, sukně širší, ale přesto střih zůstává jednoduchý. Nádherná zlatá výšivka je doplněna také zlatými tkanými vzory.

Donatella Versace předvedla svatební šaty korespondující se zbytkem její kolekce
Střih šatů navazuje na další modely a model dělá svatebním především jeho krémově tělová něžná barva a luxusně rozevlátá hedvábná sukně.

Toužíte po extravagantních svatebních šatech?
Extravagance může mít ale mnoho podob. Typicky extravagantní svatební šaty předvedl návrhář Seran Cura. Na jeho prádlovo-živůtkové svatební šaty s dlouhou vlečkou a závojem bude muset mít nevěsta skutečně odvahu. Průhledně extravagantné jsou svatební šaty návrháře Basil Soda. Překrásná výšivka nedokáže pod průhlednou tkaninou ukrýt vaše přenádherné nohy!

A extravagantní jsou také svatební šaty Jean Paul Gaultiera. Podívejte se na ně především zezadu. Jsou totiž obráceným frakem a zvednutý límec fraku dělá na zádech nevěsty andělská křídla. A kdo touží po pravé romantické svatbě, chce se cítit jako olympská bohyně nebo lesní víla, pro toho navrhl svatební šaty Georges Hobeika. Haute Couture svatební šaty posel nádhernými motýly.

 

Zdroj obrázků: návrhářské Haute Couture Fall 2012 kolekce, Style.com, Google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram