Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Každý, kdo viděl filmovou sérii o četnících v hlavní roli s Louis de Funèsem, dovede městečko Saint-Tropez popsat. Slunné místo plné líbivých ulic, kaváren, jachet a v neposlední řadě i pláží (tentokrát ne nudistických). Hedi Slimane se rozhodl nafotit novou kolekci právě zde. Kousky inspirované retrem se do tohoto prostředí náramně hodí. 

Sbírka byla vůbec poprvé prezentována na červencovém pařížském haute couture týdnu módy. Obsahuje pánské střihy, zvláště u sak a kalhot, romantické halenky s vysokým límcem, decentní přívěsky a náramky a opět pilotky, které si Hedi oblíbil již v podzimní a zimní kolekci 2019. Z kabelek nechybí klasika v podobě elegantní černé 'šestnáctky', ale ani typicky plážová taška, do které se vejde vše potřebné, a ještě něco navíc. Hlavní tváří kolekce je vycházející modelka Laura Beuger, o které v budoucnu určitě ještě hodně uslyšíme. 

Celine.com, Fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram