Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

Nejromantičtější ples sezóny: Česko - Slovenský ples

16. února 2019 proběhne nejkrásnější ples u nás, který snoubí to nejlepší z Čech a Slovenska. Romantika vévodí letošnímu roku! Jaké se na plese chystá překvapení?

Jako v romantické pohádce

Krása, umění, kulinářství, elegance, vybrané chovaní, pohádkově překrásné prostředí a spousta tance v romantické atmosféře bude k vidění 16. února na Česko-Slovenském plese v Obecním domě v Praze. Prestižní událost plesové sezóny bude vyvrcholením romantiky přesně ve stejný týden jako svátek zamilovaných, Svatý Valentýn. Výjimečný ples nabízí to nejlepší z kulturní a umělecké scény z Čech a Slovenska. Oslavuje vzájemné dobré vztahy a má neskutečně rozmanitý program.

Exkluzivní ukázka z předpremiéry baletu

Novým překvapením pro milovníky romantiky bude otevření plesu prostřednictvím ukázky z baletního vystoupení Národního divadla Brno: Romeo a Julie. Bude se jednat o předpremiéru z tohoto vystoupení a privilegovaní na plese budou mít to štěstí, vidět ho první. Nádherná volba pro okouzlující prostředí Obecního domu. Celým večerem bude provázet populární slovenská moderátorka Lucie Barmošová a náš oblíbený moderátor, herec a bavič Martin Dejdar. Zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěvačky Hany Zagorové. Následovat bude velká plejáda úspěšných českých i slovenských zpěváků, skupin a orchestrů.

Kulinářský zážitek

Občerstvení bude pro hosty připraveno formou švédských stolů ve variantě teplé i studené kuchyně. Kulinářský zážitek bude nabízet šéfkuchař francouzské restaurace Patrik Bečvář. Cenami ověnčený kuchař a cukrář zaručeně potěší mnoho hostů. O výjimečný požitek se postará i Prosecco od Hamsik Winery. Ples v Obecním domě vzdá hold i 30ti letému výročí od sametové revoluce, vybraným krajům a jubileu 50 let od prvního „Seznamovacího plesu". Česko - Slovenský ples se bude konat pod záštitou českého a slovenského prezidenta. 

Zdroj; ceskoslovenskyples.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram