Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Zatímco jedni si kupování vánočních dárku užívají, druzí do poslední chvíle nevědí, co pod stromečkem blízkým zabalí. Buďte letos v předstihu a vsaďte na jistotu, jakou je bezesporu šperk.  Náušnice, náramky, prstýnky i přívěsky jsou nesmrtelnou stálicí, která potěší dámy i pány různých věkových kategorií. Poradíme vám, po jakých kouscích sáhnout. 

Šperk jako symbol

Šperkem můžete vyznat mnohé. Pořiďte dceři, mamince nebo kamarádce třeba náramek s písmenkem, a dovolte jim vzpomenout si tak na vás při každém pohledu na darovaný kousek stříbra, zlata či oceli. Podobně symbolický je i náramek s pravidelným kroužkem, který může značit nekonečno vaší lásky či přátelství. Přívěskem na náramku může být i kovová zmenšenina oblíbeného zvířete, znamení zvěrokruhu nebo jiný symbol, který je s obdarovaným tak pevně spojen. 

Dárek ke speciálním chvílím 

Chcete-li darovat dárek, který bude pro obdarovaného záležitostí s nádechem nevšednosti a luxusu, sáhněte po slavnostnějších náušnicích. Po zlatých, stříbrných i po těch v kombinaci s drahými kameny. Říká se, že diamantové náušnice jsou dárkem vhodným pro darování ve stabilním vztahu. Ideální jsou tak pro dlouholetou partnerku, nejlepší kamarádku, sestru či maminku. Právě výraznější náušnice bývají šperkem, který ze šperkovnic vyndáváme spíše k slavnostním příležitostem. Takový dárek se tak může stát záležitostí k opravdu speciálním chvilkám. Kromě toho jsou ale ideální variantou i pro ty nejmenší oslavence. Dětské náušničky mohou být skvělým dárkem do kolébky nebo k prvním narozeninám. 

Evergreen mezi šperky. Který to je? 

Šperkem, kterým potěšíte všechny věkové kategorie, je bezesporu prstýnek
Zatímco zásnubní prsten je tím, který může změnit klidně celý život, jiné mohou být prostě jen příjemnou pozorností k jakémukoliv životnímu jubileu. Sáhnout můžete po úzkým, širším, s kamínkem i bez. Podaří-li se vám vybrat navíc i vhodnou velikost, ideální dárek je dost možná na světě. Často navíc právě jednoduché kroužky můžeme vídat i na mužských rukách – nebojte se tak udělat prstenem radost třeba partnerovi nebo bratrovi. 

Šperk, který to řekne za vás

Šperky pomohou doplnit jakýkoliv outfit. Zatímco ty jemnější jsou doplňkem, který podtrhne křehkost své nositelky, ty výraznější zase mohou být tím, co hraje v celém outfitu prim. Ať už je styl váš nebo obdarovaného jakýkoliv, správnou volbou náhrdelníku se symbolickým přívěskem určitě nic nezkazíte. Vyjádřit své pocity někdy nemusíte jen slovy – právě šperk totiž může mluvit za vás. Promluvit může o vděku, radosti i lásce, kterou k druhému člověku cítíte. 

Kde shánět ty nejkrásnější šperky?

Ať už máte v plánu potěšit šperkem maminku, tatínku, sourozence či kolegy z práce, projděte web prstynek.com a zjistěte, čím jim uděláte tu největší radost. Možná, že dárek vybíráte i sami pro sebe – pošlete proto vašemu soukromému Ježíškovi menší nápovědu, abyste pod stromečkem našli přesně ten lesklý a třpytivý kousek, po kterém vaše srdce prahne. 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram