Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

Neobyčejně obyčejná modelka Tess McMillan mění svět modellingu

To, co se dříve nepovažovalo za ideál krásy, je dnes oceňováno a obdivováno. Potvrzuje to i netypická kráska a modelka Tess z Texasu. Pihovatá zrzka s kyprými tvary si podmaňuje svět modelingu.

Netypická modelka

Osmnáctiletá Tess byla objevena na Instagramu známým fotografem Heatherem Hazzadem. To nezní jako nic nového a mnoho slavných modelek bylo objeveno právě na této sociální síti, ale nejednalo se o plus size modelku se zrzavými vlasy a pihami. Tess představuje naprosto odlišnou podobu modelky, než si dokážete představit. Její bujné křivky, porcelánová pleť, drobné pihy a výrazně zrzavé vlasy připomínají spíše ženu z odlišného století.

Pihy, zrzavé vlasy a kypré tvary

Důvodem objevení a proslavení se ve světě módy a modellingu byla okatá podoba s renesančními typy žen. Mladá modelka nevypadá jako štíhlé krásky, které se procházejí po mole. Možná to je podstatou toho, proč je nyní populární. Je jiná. V letech minulých byly zrzavé vlasy, pihy, nadváha a extrémně bílá pokožka často k posměchu hlavně mezi dětmi ve škole. Tess dokazuje, že půvabná je každá žena. Ne každá má však to štěstí, že jí objeví významný fotograf. Pihovatá Texasanka je poslíčkem, který dodá naději, sebevědomí a ujištění všem ženám jejího typu, že je v pořádku být od přírody unikátní a krásnou svým vlastním způsobem. Tess především posílá na Instagram neretušované fotografie sama sebe. Mnoho mladých dívek k ní proto vzhlíží.

Unikátní vzor

Dolce & Gabanna si vybrali Tess na svou přehlídku a modelka nesla své kypré tvary s grácií. Fotila už do několika významných časopisů. Plus size modelka se těší na to, co jí svět módy přinese, ale její srdce podle vlastních slov patří herectví. Pro před rokem neznámou dívku z Texasu, je to neuvěřitelný úspěch a třeba se jí splní i sen být herečkou. Znatelný posun modelingu směrem k přirozenějším dívkám skutečných proporcí je znatelný celosvětově. Předpokladem je ovšem vždy unikátní krása a osobnost. Třeba se díky Tess změní pohled veřejnosti na to, co je opravdu půvabné.

Zdroj; vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram