New Balance představuje nejnovější model z řady Fresh Foam X — Fresh Foam X 1080v13

New Balance představuje nejnovější model z řady Fresh Foam X — Fresh Foam X 1080v13

New Balance představuje nejnovější verzi z řady Fresh Foam X — model Fresh Foam X 1080v13. Tento model se dostává do popředí New Balance running a reflektuje oddanost značky ke kreativnímu vývoji a inovacím. Fresh Foam X 1080v13 přináší jedinečný zážitek s maximálně měkkým tlumením a důrazem na pohodlí pro všechny běžce.

Originální design podrážky The Fresh Foam X 1080v13 vyvinutý na základě výzkumu a inovativního vývoje ze Sportovního výzkumného centra New Balance, zvyšuje zpevnění přední části chodidla a zdokonaluje tlumení i odraz pro lehký pocit při běhu, příjemnější přechody mezi kroky, čímž umožňuje komfortní běh bez ohledu na tempo, vzdálenost nebo terén.

New Balance stojí na rozcestí mezi sportem a kulturou — to se v modelu Fresh Foam X 1080v13 odráží společně s novou strukturovanou formou a unikátními detaily, které z modelu činí ideální obuv nejen pro vynikající sportovní výkony, ale i každodenní nošení.

zdroj: New Balance

„Model Fresh Foam X 1080v13 je skutečnou manifestací moderního výzkumu, vývoje a inovací v designu pro naši značku,“ uvedl Danny Orr, generální manažer pro Tech Running u New Balance. „Jako jedny z nejoblíbenějších běžeckých bot, které New Balance nabízí, jsme chtěli zdokonalit celkový zážitek, tlumení a styl. Díky těmto inovacím jsme vytvořili z Fresh Foam X 1080v13 ideální obuv pro všechny typy běžců.”

zdroj: New Balance

Model Fresh Foam X 1080v13 bude k dispozici na newbalance.com od 16. října v hodnotě 4 749 CZK/ 190 EUR. Pro a novinky kreativní obsah sledujte @newbalancerunning

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram