Newyorský týden módy má devět dnů

Newyorský týden módy má devět dnů

A co je nejdůležitější, i tentokrát se na NFW představí nejznámější světoví návrháři jako Oscar de la Renta, Marc Jacobs, Jason Wu nebo Ralph Lauren

New York Fashion Week potrvá od 6. do 13. února, tedy celých devět dní plných módních přehlídek a dalších doprovodných akcí. Oproti minulým ročníkům letos nastává několik změn, vždy nabitý program je opět velmi pestrý, ale volnější, aby návštěvníci stihli zhlédnout vše, co je zajímá. Podmínky k získání vstupenek i přístupu na guest list se zpřísnily, módní zážitek tak nebudou rušit přeplněné prostory a fronty. A co je nejdůležitější, i tentokrát se na NFW představí nejznámější světoví návrháři jako Oscar de la Renta, Marc Jacobs, Jason Wu nebo Ralph Lauren.

Kolekce pro sezonu Fall/Winter 2014 budou návrháři prezentovat kromě Lincoln Center nově také v Brooklynu, kde uvidíme např. módní přehlídku značky Alexander Wang.

Premiéru bude mít v New Yorku Manolo Blahnik, který se sem přesunul z Londýna. Již během prvního dne jsme mohli vidět také debut Stuarta Veverse pro značku Coach.

   Coach

Chybět naopak letos bude proslulá módní kritička a redaktorka New York Times Cathy Horyn.

Mladé talenty tradičně zahajující New York Fashion Week postupně vystřídají známá jména, od Marissy Webb nebo Tadashi Shoji se tedy přesuneme k Monique Lhuillier, Diane von Furstenberger nebo Donně Karan.

               Marissa Webb                                                           Tadashi Shoji

Zdroj: mbfashionweek.com, vogue.co.uk
 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram