Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Nová, dědictvím a odkazem inspirovaná kolekce History Class, představí moderní verzi klasiky New Balance v autentických barevných kombinacích 80. let

Bota s velkou historií, která je nejenom designovým doplňkem, ale zároveň obuví, kterou si můžete vzít kamkoliv, je tím, co posouvá hranice obouvání podstatně dál. Sportovní výkon i běžné nošení mažou své rozdíly. Je tu model 574 New Balance!

Model 574 byl poprvé představen v 80. letech 20. století jako designový experiment, který zkombinoval potřeby silničního i trailového běžce a vytvořil botu opravdu kamkoli. To jsou okamžiky, které nás v běžných situacích posouvají dál, dávají nové příležitosti a možnosti. Kdykoliv a kdekoliv je prostor a čas na běhání stejně jako pohodovou procházku. Je to právě podzim, který nás láká k větší aktivitě. Vysoké teploty dávno přešly, tak kdy jindy začít než ještě dnes?

New Balance 574 je jednou z nejprodávanějších tenisek na světě a dnes je jednou z nejpopulárnějších siluet značky. Kolekce 574 „History Class“ vzdává hold stylu 574 v barvách pocházejících z archivu New Balance. S nadčasovými liniemi a klasickým profilem je tato svěží interpretace ikonického modelu vhodná pro muže i ženy. Moderní vylepšení komfortu znamená, že v této botě se budete cítit stejně tak dobře jak vypadáte.

The 574 “History Class” je dostupná newbalance.cz za cenu 2 759 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram