Nová, ještě udržitelnější, šťavnatá. Jarní kolekce JUICE návrhářky Lady Vyvialové je tady

Nová, ještě udržitelnější, šťavnatá. Jarní kolekce JUICE návrhářky Lady Vyvialové je tady

Toužíte ucítit svěžest jarního vánku, minimální ekologickou zátěž, ležérnost, asymetrii i trochu punku? Přejete si, aby vám šaty padly jako ulité kdykoliv, když si je vezmete na sebe? Aby byly lehké jako pírko a dodaly vám vzdušný a vlnící se efekt? Pak je tu kolekce JUICE.

Posouvání hranic udržitelnosti 

Modely z kolekce JUICE jsou ušity z nebarveného materiálu, a nejen díky tomu ještě výrazněji snižujeme ekologickou zátěž. Kolekce dostala svůj šťavnatý název díky variabilitě kombinování modelů jak mezi sebou, tak s kousky z našich starších kolekcí. 

Na pláž i na bál

Kolekci dominují šaty Limusi. Ty lze ležérně obléci na pláž nebo z nich pomocí skrytého zavazování vytvořit společenské šaty s vlečkou.

Na vlnách asymetrie 

Krátká, velmi zábavná sukně Punk se perfektně hodí k topu s dvojitým límečkem. Podtočená společenská sukně Drape bude zase lichotit všem, kdo touží opticky prodloužit nohy a zakrýt boky.

Šaty pro setkání s milencem 

Šaty Beauty nabízí přes pět variant stylingu a materiál chyt, ze kterého jsou ušity, při chůzi vytváří krásný vzdušný, vlnící se efekt. Říkáme jim šaty pro setkání s milencem - protože ač je ve spěchu obléknete jakkoliv, bude to vždy vypadat jako záměr," říká autorka kolekce. 

It's a match!

Součástí jarních novinek je i první standardizovaná kolekce LADA pro muže. Nabízí jednoduché, základní střihy triček, designový drapovaný rolák, kardigan, nebo polokošili ušitou z nového materiálu, kterým je dvojitý chyt.

Použité nanomateriály přidávají oděvům mimořádné vlastnosti. Částice stříbra integrované ve vláknech vytváří lotosový efekt, který odpuzuje prach, špínu i vodu. Funkční materiál pečuje o pokožku, odvádí pot a eliminuje pachy, a prodlužuje tak jednotlivé cykly nošení oblečení. Díky méně častému praní tak dochází ke snižování spotřeby vody, energií i čistících prostředků.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram