Nová kampaň Dior rtěnek má v sobě skryté motivační vzkazy

Nová kampaň Dior rtěnek má v sobě skryté motivační vzkazy

Motivačními vzkazy psanými rtěnkou disponuje kosmetický editoriál Dior Magazínu. Vždyť od koho jiného než od francouzské značky bychom toto mohli čekat?!  

Podzimní číslo magazínu Dior se blýsklo originálním editoriálem. Rtěnkou psané motivační vzkazy na zrcadlo či sklo se ukázaly být výborným nápadem, který by se klidně mohl objevit i samostatně v celé kosmetické kampani. Modelkou je Lindsey Wixson. Ta s sebou nosí všude rtěnku a jakmile se vyskytne někde, kde by mohl vyniknout jeden z jejích citátů, už píše.

Vzkazy, které si pro nás značka Dior přichystala, nejsou ničím specifické. Ale mají pěknou, přesnou a jednoduchou formulaci a navíc - jsou psané luxusními rtěnkami. Každý jiným odstínem a každý na jiné místo. Třeba takový vzkaz "Will try anything once" nebo "Enjoy while it lasts" se dokážou dostat pod kůži a připomínat se vám kdykoli, kdy je jen budete potřebovat. A pokud by Dior zvládl pomocí skvěle zpracovaného kosmetického editoriálu alespoň maličko měnit myšlení žen k pozitivnímu směru, tleskáme! 

Dior nám předvedl, jak dokáže hravě upoutat pozornost na cokoli se mu jen zlíbí. 
Potlesk stále trvá.

fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram