Nová kolekce Harley-Davidson přináší military styl a seprané materiály

Nová kolekce Harley-Davidson přináší military styl a seprané materiály

A je to tady! Zveme vás na prohlídku podzimní kolekce Harley-Davidson 2015. Jedinečný styl a dokonalé propracování až do posledního detailu. To je nová kolekce MotorClothes 2015. 

Podzimní kolekce Harley-Davidson je jako stvořená pro všechny, kteří si chtějí užít outdoorové volnočasové aktivity a zároveň vyjádřit svoji individualitu, ať už je zrovna babí léto nebo chladný podzim. Bold style vedle nových maskáčových vzorů pečlivě kombinuje estetickou a funkční military tématiku. Funkčnost je klíčovým prvkem klasického stylu Harley-Davidson a ani nová podzimní kolekce na ni nezapomíná.

Pánská kolekce

Pánská kolekce kombinující zemité a seprané barvy, evokuje vášeň a svobodu a vyjadřuje i syrovost jízdy. V kolekci nalezneme bundy, vesty, šály a šátky, které vynikají inovativními funkcemi odkazující na dědictví 50. let, charakteristické například „D“ kapsami s moderními detaily.

Switchback bundy využívají rovněž nejmodernější technologie, které přináší zákazníkům styl i univerzální využití. Tyto kousky je možné nosit jak v chladnějších, tak i v teplejších měsících, kdy lze například podšívku na zip snadno odepnout a odhalit tak síťovinu na bocích a rukávech. Je to důkaz skvělé flexibility oblečení, kterou jsitě ocení nejeden fanoušek outdoorového oblečení.
 
 
 

Dámská kolekce

I dámská kolekce se pyšní skvělými technologiemi, a pro ženy tolik důležitým designem. Ženy mohou oblečení z podzimní kolekce Harley-Davidson využít jak pro samotnou jízdu, tak i pro běžné nošení. Dámská kolekce vyniká širokým sortimentem s elegantními a vytříbenými kousky, na druhou stanu v ní nechybí ani maskáčové vzory evokující military nádech - synonymum odvážného stylu a jedinečného rázu aktuální kolekce Harley-Davidson. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram