Nová kolekce obuvi od Jonathana Kelsey

Nová kolekce obuvi od Jonathana Kelsey

Kolekce podzimní obuvi od Jonthana Kelseye si zaslouží vaši pozornost.

Nová kolekce obuvi od Jonathana Kelseye Vás naprosto ohromí, stejně jako ohromil svým designem bot i celý obuvnický svět. 
Černé kotníčkové boty
Pro tyhle botky by chtěla nejedna žena umřít. Oblíbené cvoky a kontrast mezi matovou a lakovanou kůží, to je prostě nádhera. Nosí se jak k barevným úzkým džínám, tak i ke každé mini sukni. Zaoblená špička, vysoký a od shora se zužující podpatek dělají botu opravdu elegantním kouskem. Na vnitřní straně z boku je všitý stříbrný zip, který vám umožní snadnější obutí. Úžasné lodičky Milujete lodičky? Pak vás tyhle určitě osloví. Spojení semiše a lakované kůže je naprosto ideální. I barevně jsou lodičky k nepřehlédnutí a přitom nepůsobí vyzývavě. Hnědá a modrá kůže jsou jako barva země a vody. Půlkulatý vysoký zeštíhlující se podpatek ladí s ostrou vysokou špičkou, navíc jsou stejné barvy i materiálu, a to lakované kůže.

V naší fotogalerii můžete shlédnout více takových bot, od tohoto špičkového módního návrháře. Na všech je jakoby podepsán, protože ve všech modelech se odráží typické a stejné znaky: 

Kontrasty v kombinaci materiálu (lak, mat, semiš)
Vysoký kuželovitý a potahovaný podpatek
Jemně zaoblená špička
Moderní vysoká a kůží potažená platforma
Úhledný design
Typické zdobení: pásky a patenty
Barvy, které se na této kolekci objevují jsou typické pro podzim a zimu. Je to převážně černá, bílá, hnědá, modrá, zlatá a jejich variace.
Cena těchto bot je poněkud vyšší (cca 450 dolarů za ty nejlevnější), ale to se dá čekat.

Pro mnohé jsou tyhle kousky jen na koukání a ty movitější si je mohou objednat přes internet.

 

Zdroj fotografií: pinkmemodallas.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram