Nová kolekce parfémů Gorilla Perfume v LUSH osvěží vaše léto!

Nová kolekce parfémů Gorilla Perfume v LUSH osvěží vaše léto!

Značka LUSH uvádí do obchodu novou kolekci Gorilla Perfumes

Parfémové novinky v kolekci Gorilla Perfumes od LUSH jsou nabízeny v několika velikostech: jako atomizér o 10 ml, flakon 30 ml, tuhý parfém a mini verze třeba na cesty o objemu 2 ml.

Vybírat můžete z těchto vůní:

Imogen Rose - Opojná vůně damascénské růže hrající nespoutanou divokostí trnitých květin.
Orange Blossom - Vůně pomerančových květů, která v sobě propojuje jejich hřejivou sladkost a jemně hořký nádech.
Lust - Opojně svůdná vůně vzácného jasmínu, který má magický afrodiziakální účinek. Podobnost s parfémem Flying Fox není náhodná.
The Smell of Freedom - Nespoutaná svobodná vůně citronové trávy a povznášejícího zázvoru v dokonalé shodě.
Tuca Tuca - Tuca Tuca je naprosto neodolatelná a chytlavá vůně, jako italský tanec, který jí dal jméno. Zahalí vás rozvernou vůní, ve které dominují fialky, jasmín a vanilka.
Icon - Myrha a opojné pomerančové květy vytvářejí hypnotickou kombinaci, díky které je tenhle parfém prostě nezapomenutelný. Dále voní po bergamotu, mandarince a santalovém dřevu.
Ladyboy - Unisexová vůně pro všechny. Její jantarový tón byl původně navržen jako pocta brazilským plážím a jejich volnomyšlenkářským obyvatelům. Obsahuje: banán, mořskou řasu, fialky, heřmánek, labdanovou pryskyřici a větvičník slívový.
Ginger - Voní žhavým čerstvým zázvorem a na exotické pikantnosti jí přidávají mimóza, růže a jasmín. Dohromady tvoří vřelou a velmi sexy kompozici.
Dear John - Je to mix citrusů, kávy, dřevitých a kořeněných vůní a na první přičichnutí se může zdát prazvláštní, nicméně na další velmi emotivní.
1000 Kisses deep - Jemná meruňková nota vonokvětky s nádechem citrusových plodů a kouřových pryskyřic vyjadřuje pestrost silných emocí.
Love - Parfém inspirovaný sladkou láskou a flirtováním, ale taky zlomeným srdcem. Svůdné jablko a kořeněné tóny vám připomenou vše romantické. Vůně vhodná pro milovníky vůně balistiky Snílek.
Cocktail - Pocta francouzské parfumérské tradici, dosažená použitím velkého množství přírodních ingrediencí. První dámou tohoto parfému je ylang-ylang, doprovod jí dělají další květiny, bergamot a santal. Parfém skvělý hlavně na večer.
Superworld Unknown - Šibalská kombinace citrusů a čokolády je trochu jako surrealistický sen o útěku k cirkusu. Další tóny: kakao, vanilka, tonka, kasie, jalovec, petit grain, neroli, limeta, citron, bergamot, růže, ylang-ylang, benzoová pryskyřice, santalové dřevo.
The Smell of Weather Turning - Tahle vůně připomene letní bouřku. V konečné fázi se uvolní sladké seno a dřevo, což je jako procházka horkým polem a starým lesem v létě.
B Scent- Stylová a velmi ženská kombinace růže se šťavnatými citrusy. Takhle podle LUSH voní mladé francouzsky.
Gorilla Perfume set miniatur - Pokud milujete parfémy, ale nemůžete se rozhodnout, který je pro vás ten pravý, zkuste set těchto jedinečných parfémů! Úhledná krabička navíc obsahuje prostor na vaše poznámky, abyste si je mohli k jednotlivým vůním poznamenat. Tento set může být také skvělým dárkem! Najdete v něm 2 ml balení parfémů: 1000 Kisses Deep, B Scent, Cocktail, Ginger, Ladyboy, Love, Superworld Unknown, The Smell Of Weather Turning. 8 x 2 ml za 825 Kč. Kosmetika LUSH je vyráběna eticky, bez použití palmového oleje a bez testování na zvířatech.

 

Zdroj obrázků: produkty LUSH, 2media.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram