Nová kolekce PUMA x RIPNDIP je extravagantnější než kdy dříve

Nová kolekce PUMA x RIPNDIP je extravagantnější než kdy dříve

Na novou úroveň extravagance posouvá basic kousky z dílny PUMA spolupráce s úspěšnou skate značkou RIPNDIP, kterou proslavilo logo s bílým kocourem Lordem Nermalem se zálibou v obscénních gestech. Ve spolupráci obou značek vznikla kolekce oblečení a obuvi s originálními grafikami.

Kolekce přináší originální kousky jako jsou khaki teplákovky doplněné košilí na zip s hravým vzorem s tagy RIPNDIP v hlavní roli s rozpustilým kocourem Lordem Nermalem. Součástí jsou i pohodlné basic kousky v podobě mikiny s kapucí a tepláků s originálním brandingem a tři unikátní trička s vlastními designy z dílny PUMA a RIPNDIP. Některé modely dokonce zachycují kocoura Lorda Nermala, jak se vrhá do akce a splývá s kočičím logem PUMA.

A co boty? Čekají nás dva originální modely Suede a další dva modely Slipstream s rošťáckým vyobrazením Nermala. Navíc se můžeme těšit i na vlastní pojetí bazénových pantoflí Tuff Plus od značky PUMA. A na závěr nesmíme zapomenout na doplňky. Ty zahrnují batoh, kšiltovku a beanie čepici s Nermem vykukujícím přes okraj.

Kolekce PUMA x RIPNDIP bude k dispozici od 10. srpna ve Footshopu a na basket-obchod.cz, a také na webových stránkách PUMA.com, RIPNDIP.com.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram