Nová limitovaná edice vůně Jeanne Couture Birdie

Nová limitovaná edice vůně Jeanne Couture Birdie

„Dal jsem ženám křídla, aby mohly létat a být svobodné, protože svoboda je podle mne tím největším luxusem.“

Nová limitovaná edice vůně Jeanne Couture Birdie je inspirována unikátním stylem aktuální dámské kolekce LANVIN vyznačující se vzdušností použitých materiálů. V nové kapitole elegance popisuje ředitel módního domu LANVIN a jeho hlavní návrhář Alber Elbaz svou představu o jejích adresátkách:„Dal jsem ženám křídla, aby mohly létat a být svobodné, protože svoboda je podle mne tím největším luxusem.“

Limitovaná edice navazuje na úspěch linie Jeanne Couture, ale zároveň přichází s novým impulsem, který by měl přilákat pozornost všech, jenž zatím neobjevily kouzelný svět fantazie a vůní LANVIN.
Název Jeanne Couture Birdie naznačuje mnohé ze sofistikované a poeticky laděné kompozice určené moderním ženám, které stále ještě umí snít. Okouzlující design byl navržen podle křídel rajky – „rajského ptáka“ proslulého svým nádherným peřím už po desítky let oblíbeným v módě.

Už sama vizuální stránka nezastírá inspiraci v magické ptačí písni o svobodě. Krabičku zdobí motiv peříček s hedvábným efektem a odstíny nachově zbarveného podvečerního nebe.

Flakón opakuje tvar původní vůně Jeanne Couture, ale přidává mu na kouzlu pomocí fuchsiového odstínu nejintenzivnějšího ve spodní části a postupně přecházejícího do transparentní průzračnosti. Hrdlo flakónu ovíjí elegantní purpurová grogrénová stuha.

Složení vůně odpovídá Jeanne Couture:
HLAVA lístky fialek, jahody
SRDCE pivoňka, magnólie
ZÁKLAD cedr, pižmo

Jeanne Lanvin Couture Birdie Limited Edition
EdP 100 ml  1899 Kč 

Zdroj: Fann.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram