Nová superstar v boji proti vráskám

Nová superstar v boji proti vráskám

Nepřeje si je nikdo z nás, ale nakonec dostihnou všechny. Vrásky jsou jedním z projevů stárnutí pleti. Pokud ale vsadíte na správnou péči, nemusí být vůbec tolik patrné. Toužíte-li po hladké a pružné pleti, na pomoc vám přispěchá expert na vyplnění vrásek s koenzymem Q10 od NIVEA! 

První známky stárnutí se začínají na pleti objevovat nejpozději kolem 30.let, někoho dokonce překvapí mnohem dříve. Jsou to první jemné linky a vrásky, jejichž vznik je podmíněn jednak geneticky, ale i životním stylem. Důvodem vlastního stárnutí pleti je, že se mimo jiné snižuje její schopnost produkovat koenzym Q10. Řešení ale existuje a stárnutí můžeme výrazně zpomalit. Jednak zdravým životním stylem a pak také správnou péčí o pleť, v níž by neměla chybět lokální aplikace Q10 přímo na pokožku. Tím se zároveň posílí její odolnost vůči působení antioxidantů a zůstane déle vitální. 

Hlavně přirozeně

Kdo by nechtěl vypadat stále mladistvě a svěže? Jenže většina z nás to nechce za každou cenu a netouží mít obličej jako masku bez výrazu. Toužíme vypadat mladě, ale zachovat si i náš přirozený výraz a vše, co nás tvoří výjimečnými. Jenže všechny projevy emocí, vše, co cítíme a prožíváme, se otiskuje také do naší tváře. Čím jsme starší, tím se tvoří více stop po všech našich úsměvech, údivem zdviženého obočí nebo zamračení. Jsou to všechny ty jemné linky a vrásky hlavně na čele, kolem očí, rtů a od nosu ke rtům. A právě tyto oblasti potřebují cílenou a speciální anti-age péči. Ta nám propůjčí mladistvý vzhled, ale zároveň zachová naši osobnost a vyjádření emoce, které jsou její součástí. Tak si udržíme úsměv každý den. 

Víte, že…

jen 60 % žen je spokojeno se svým věkem?*
88 % žen by uvítalo příležitost o sebe lépe pečovat, aby docílili přirozeně mladistvého vzhledu.*
*průzkum mezi ženami, které používají značku NIVEA

NOVINKA Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10

Zůstat atraktivní a vypadat přirozeně i ve vyšším věku je možné díky novému Séru pro vyplnění vrásek Q10. Zajistí přirozeně krásnou a zdravě vypadající pleť hned ve dvou časových rovinách. Viditelný efekt již za 5 minut: Jemné linky a vrásky jsou okamžitě méně viditelné díky vytvoření hydratačního filmu na povrchu pleti. Po 2 týdnech používání jsou všechny typy vrásek viditelně více vyplněné a vyhlazené a za 4 týdny jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %. 

Péče v nové dimenzi. Jak to funguje? 

Rychle se vstřebávající složení s účinným 5% aktivním komplexem kombinuje čistý pleti identický koenzym Q10 s Bioxifill® peptidy a koncentrovanými, k pleti šetrnými anti-age aktivními látkami, jež pronikají do hlubších vrstev pokožky. 

  • KOENZYM Q10: Jde o malou molekulu rozpustnou v tucích, která pomáhá zvrátit příznaky stárnutí buněk, omlazuje je a zlepšuje jejich kondici. Mimo jiné chrání kožní buňky před působením škodlivých volných radikálů, zvyšuje jejich energetický metabolismus a obnovuje rovnováhu produkce elastinu v pokožce.  

    • Efekt: Viditelně pevnější pleť.

  • BIOXIFILL® PEPTIDY: Malé, pro pokožku nezbytné řetězce aminokyselin, které stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají vyhladit vrásky na všech úrovních. Takto fungují jako součást unikátní receptury séra NIVEA Q10.

    • Efekt: Dlouhodobá péče proti vráskám, jejíž výsledky přetrvávají. 

 

Zařaďte sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10 do denní pečující rutiny. Jak na to?

Krok číslo 1: Zvolte správný krém

Redukuje tři typy vrásek, včetně vrásek na čele a kolem úst. Obsahuje OF 30, takže chrání před UVA/UVB paprsky, jež podporují předčasné stárnutí pleti. Aplikujte jej ráno na vyčištěnou pleť. 


Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 Power, 15 ml, 299 Kč

Krok číslo 2: Nechte očí zářit

Viditelně vyhlazuje vrásky kolem očí, zpevňuje oční kontury, redukuje tmavé kruhy pod očima a zmenšuje otoky kolem očí. Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť malé množství krému na partie kolem očí a jemně jej vmasírujte krouživými pohyby do pokožky. 

Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 Power, 15 ml, 299 Kč

Krok číslo 3: Cíleně řešte vrásky

Představuje cílenou péči proti vráskám s viditelným efektem již během 5 minut. Vyhlazuje vrásky a vypíná kontury pleti. Jemné linky a vrásky jsou okamžitě méně viditelné díky vytvoření hydratačního filmu na povrchu pleti. Sérum aplikujte na pokožku a rozetřete rovnoměrně v místech, kde potřebujete vyplnit vrásky. Můžete je použít i na ostatní partie obličeje pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti. 


Sérum pro vyplnění vrásek Q10, 15 ml, 450 Kč 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram