Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

zdroj: Vogue.com

Novou resort kolekci pojmenovala kreativní ředitelka Donatella Versace jednoduše Flash. Byla vytvořena pro koncept see now, buy now (to, co uvidíte jak na reálné, tak i virtuální přehlídce si můžete ihned zakoupit) a je navíc rozdělena na dvě části. První část sbírky byla k vidění a následném zakoupení v srpnu, druhá bude k zakoupení v listopadu. 

Resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků a jejich nekonvenčním stylem. I z toho důvodu si do promo videa nejnovější kolekce zvolila Donatella britského rapera AJ Traceyho a k němu americkou modelku Anok Yai. Jednalo se o zábavnou a mladistvou kolekci, v níž převažovaly hadí vzory, archivní motivy značky a neonové barvy.

Dámské oblečení symbolizovalo sílu díky mohutným ramenním vycpávkám připomínající osmdesátá léta. Donatella k nim trefně zvolila legíny, nebo naopak společenské kraťasy. Kromě toho nechyběly ani dámské upnuté blůzy, mini šaty do tvaru přesýpacích hodin, menší kabelky, veliké futuristické sluneční brýle nebo boty na vysokém podpatku. Mužům byly ve sbírce nabídnuty například košilová trika, kravaty nebo kraťasy a kalhoty s typickými Versace motivy. Co se týče doplňků, u mužů byl kladen důraz především na sportovní klobouky, roušky a tašky jak do ruky, tak přes rameno. Donatella Versace znovu ukázala, že lidé, zvlášť v současné době, rozhodně nechtějí nudné oblečení v neutrálních odstínech a raději dají přednost něčemu výstřednímu.


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram