Nová značka Dune London potěší milovnice obuvi a kabelek

Nová značka Dune London potěší milovnice obuvi a kabelek

Dune London je kvalitní britská značka obuvi a kabelek. Na český trh ji aktuálně přivedl zoot.cz a my musíme jen konstatovat, že dobře udělal. Pojďte se mrknout (a zamilovat) do toho nejlepšího.

Lodičky Dune jsou prostě kouzelné. Decentní šněrování na nártu a tenoučké jehlové podpatky si získaly náš obdiv. Je pozoruhodné, jak dokázali designéři spojit trendy design spolu s jehlovým podpatkem a vyhnout se efektu prvoplánově sexy lodiček. Lodičky Dune jsou především elegantní. A tak trochu princeznovské. Ideální na všechny plesy, které vás ještě letos čekají. (Ostatně perfektní budou i na ty v příštím roce.) Variantou jsou samozřejmě i ke casual business oblékání, které v dnešní době preferuje čím dál tím více žen. 

Do kterých jste se zamilovala Vy?

  
Lakované lodičky 2 659 Kč ; Černé lodičky 2 929 Kč ; Lodičky se zlatou špičkou 2 759 Kč

Výběr kabelek je naprosto úchvatný. Velice dobře pozorovatelná je vybraná barevná paleta, kterou Dune využívá v aktuální kolekci. Vsází na nadčasovost v pudrových, hnědých a černých odstínech. Nabízí tak kabelky i peněženky, které se perfektně hodí naprosto ke všemu. Spousta žen se uchyluje k jednotvárnosti v podobě černé kabelky, ale právě skvělý výběr stylových kousků Dune London by vás mohl přesvědčit, že taupe barva nebo šedá také nejsou vůbec od věci. A černý kabát a černé kalhoty perfektně prozáří. Kabelky jsou vyrobené z pevných materiálů, takže nehrozí, že se utrhne ucho po pár nošení nebo ošoupe roh po prvním plese.

  
Šedá kabelka 2 739 Kč ; Peněženka s vizitkovníkem 1 129 Kč ; Béžové psaníčko 1 629 Kč

zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram