Novinky na Netflixu, na co se můžete těšit?

Novinky na Netflixu, na co se můžete těšit?

Léto, bazén, knížky a seriály. Takto začínaly letní měsíce pro mnohé z vás. Odpočinek od školy, práce či dětí můžete využít s oblíbeným seriálem nebo filmem. Co je nového na Netflixu v červenci?

zdroj: pexels.com

Vybírejte z nepřeberného množství novinek i kvalitních klasik. Na jaké filmy a seriály už můžete žhavit své sítnice? Vybrali jsme pro vás nejlepší kousky z romantiky, zábavy, seriálů a zajímavých dokumentů.

Romantika

Netflix na začátku července vypustil další reality show "Say I do", kde se můžete těšit na lásku, romantiku a svatby snů.

U té romantiky ještě chvíli zůstaneme u filmu "Pod žhavým sluncem", kde parta teenagerů řeší vztahy a letní lásky během prázdnin na plážích v Riccione.

Další romantickou podívanou je komediální film "Zoufalky", který se motá kolem nešťastně poslaného e-mailu, předstírání a výletu do Mexika.

"Pětkrát rande naslepo", reality show, ve které šest svobodných čeká pět různých schůzek naslepo v krásných městských lokalitách v Brazílii. Bude z toho láska?

zdroj: pexels.com

Seriály

Další novinkou je "Válečná jeptiška", kdy se osiřelá dospívající dívka probouzí v márnici a zjistí, že má výjimečné schopnosti a je vyvolená tajné sekty jeptišek, která loví démony.

Na dlouze očekávanou 3. řadu seriálu "Seveřanů" se také dočkáte už v červenci. Dobrodružný seriál plný akce, drancování a plenění.

Zajímavou podívanou nabízí thriller "Dvanáct", kde 12 obyčejných lidí usedá do poroty a musí vynést verdikt nad ženou, která je obviněná z vraždy své nejlepší kamarádky i dcery.

zdroj: pexels.com

Dokumenty

"Jsme v tom společně“ je dokument, kde aktivisti z celého světa bojují proti nespravedlnosti a snaží se o změny ve společnosti.

Legendární dokumentární seriál "Nevyjasněné záhady“ se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů.

zdroj: pexels.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram