Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

zdroj: pinterest.com

Pomalu se natáčí nová verze Gossip Girl a společnost HBO má co dělat. Známé tváře z Upper East Side nebude lehké nahradit. Je to už třináct let, co si každá dívka přála být Blair, Serena, nebo dokonce rebelka Jenny.

HBO v hlavní roli

Platforma HBO oznámila, že natáčí nový seriál a snaží se opět oslovit mladší generaci. Můžeme jen v napětí očekávat, jak se s tím vypořádají. Uspokojit původní fanoušky slavného seriálu a zaujmout i dnešní mládež nebude lehký úkol.

zdroj: pinterest.com

Neznámé tváře

V první verzi jsme mohli vidět luxusní šaty, podpatky a vkus. Ten nahradí rebelské tenisky a vysoké ponožky. Režiséři se rozhodli pracovat s novými tvářemi, kostýmy a neznámými herci, jako jsou například Emily Alyn Lind, Jordan Alexander, Savannah Lee Smith, Whitney Peak, Eli Brown, Tavi Gevinsona a Johnathan Fernandez. Otázkou je, zdali to byl chytrý tah, nebo krok k záhubě.

zdroj: pinterest.com

Vše bude jinak

Od původního seriálu se nebude lišit pouze oblečením a novými tvářemi, ale také novým moderním světem. Už žádné zastaralé SMS, ale v záři reflektorů budou právě sociální sítě. Především to, jaký dopad mohou mít na dospívající děti. V seriálu často uslyšíme hlas vypravěčky Kristen Bell, která k seriálu neodmyslitelně patří. Tvůrci seriálu se ani netají tím, že se snažili obsadit herce jiné barvy pleti a nechtějí v příběhu pouze heterosexuální bělochy.

zdroj: pinterest.com

Výkonný producent Joshua Safran poznamenal: "Poprvé nebylo v seriálu příliš zastoupení různých minorit. Tentokrát nebudou ústřední postavy jen světlé barvy pleti. Zaměří se na to, jaký je svět nyní, co je zdrojem bohatství a privilegií a jak se s tím vypořádat."

Můžeme jen napjatě čekat, co nám nový seriál Gossip Girl přinese. XOXO

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram