Novým trendem je magnetický lak na nehty – udělejte za pomoci laku a magnetu ze svých nehtů umělecké dílo!

Novým trendem je magnetický lak na nehty – udělejte za pomoci laku a magnetu ze svých nehtů umělecké dílo!

Magnetický lak na nehty se pomalu ale jistě dostává už i do podvědomí české klientele.

Magnetický lak na nehty: je jen na vás, jak budou nakonec vaše nehtíky vypadat! Revoluční magnetický lak na nehty, který ve vašem okolí určitě strhne pozornost, se skládá ze speciálního laku a z magnetu, díky němuž můžete na svých nehtech tvořit celou škálu zajímavých textur a efektů. Je vhodný třeba na večírek, protože pod tmavším světlem dodá nehtům neuvěřitelně stylový 3D efekt!

Lak obsahuje speciální kovové částečky (prášek), díky nimž dokážete pomocí magnetu vytvořit vzor. Když magnet držíme nad nehtem, tak je kovový prášek magnetem přitahován, a tím pádem kopíruje linie, které děláme. Možná to zní trochu zmateně, tak si proto pojďme raději jednotlivé kroky nanášení probrat trochu detailněji.

Jak aplikovat magnetický lak
1. krok začněte podkladovým lakem Jako první je určitě na místě nanést jednu vrstvu podkladového laku, který vám dopomůže k tomu, aby vaše nehty vydržely déle. Není to samozřejmě podmínkou, ale rozhodně dobrým startem, jak si magnetický lak na svých nehtech uchovat co nejdéle. A také jak chránit nehty například před žloutnutím při používání tmavých odstínů laků.

2. krok naneste lak s obsahem kovových částeček. Naneste jednu vrstvu magnetického laku. Snažte se, aby vrstva byla pevná a jednotná tak, aby nebylo potřeba lakovat druhou. Pokud se první vrstva tolik nepodařila, tak po zaschnutí přetřete nehty vrstvou druhou. Pozor, s krokem 3 začneme ihned po nanesení laku, na žádné schnutí nečekáme!

3. krok začíná kouzlení s magnetem. Po nalakování magnetickým lakem ihned vezměte do ruky magnet ze sady laku a přiložte jej nad nalakovaný nehet ve vzdálenosti zhruba 3 mm a alespoň na 5 vteřin. Ihned uvidíte, jak se na nehtu tvoří ornamenty, které jakoby z laku vystupovaly ven. Když bude dílo dokonané, tak nehty nechte pořádně zaschnout. Doba schnutí bude delší než u běžného laku, proto buďte trpělivá a s žádnou ruční prací nespěchejte.

Tip: Dávejte pozor, aby se magnet nedotkl neuschlého laku! Váš magnet si zašpiníte, nehty zničíte a zbytečně vám to zkazí chuť tvořit dál! Kde koupím magnetický lak u nás? Bezproblémů například v parfumerii! Magnetický lak už dnes celkem běžně seženete v našich parfumeriích. Například Sephora prodává přímo Nails inc. magnetický lak, který je jeden z nejlépe fungujících. Budeme moc rádi, když si lak pořídíte a pošlete nám fotku, jaké ornamenty jste si na nehtech vytvořily vy!

 

Zdroj obrázků: Now-here-thus.timeout.com, Nailsinc.com, Cookiesandclogs.com, Gracefulchic.com, Shefinds.com, produkty firem

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram