Nudí vás typické styly plavek?

Nudí vás typické styly plavek?

Pokud nudí, značky Viva!Moda a Cleobella vás z této plavkové nudy rychle vysvobodí. Střihy, které u svých plavek nabízí, jsou leckdy odvážné, ale proč na pláži nevypadat jinak než ostatní.

Trendy v oblasti plavek byly už před několika měsíci dány. Některé se dokonce z minulého léta drze přestěhovaly i do toho letošního. Ale baví vás si pořád kupovat to, co vám poroučí sociální sítě, blogy a dobře promyšlený marketing? Značky Cleobella a Viva!Moda už to nejspíše trochu začalo nudit a přišly na trh s vlastními, trochu neotřelými střihy. V jejich kolekcích určitě nenajdete dvojbarevné plavky výrazných barev se symetrickými černými čárami, jež jsou momentálně naprosto všude a desítky značek je nabízí ve vlastním ,,unikátním" provedení.

Viva!Moda

Viva!Moda se sice nedrží plavkových trendů, ale pro prezentaci si vybrala hodně trendy modelku - Monicu Jac Jagaciak. Ta pózuje na písku, u moře a v hotelovém pokoji v tak neobvyklých střizích, že vás možná až pobaví. Nám se ale líbí ten nápad a originalita, kterou občas u jiných a u nás mnohem známějších značek občas postrádáme. Viva!Moda nabízí sportovní styl, horní díl s krátkými rukávy i asymetrické střihy.

Cleobella

I Cleobella sází na pohodu. Horní díl plavek má v kolekci buď bez ramínek, nebo ve sportovním stylu. Značka sází na vzory a skvěle vypadají její jednodílné plavky s průstřihy na zádech, véčkovým výstřihem a třásněmi. U Cleobella nenajdete jen plavky, ale rovnou jakoukoli módu, která byť i jen trochu zavání boho stylem. Stejně jako u Vivo!Moda tyto a další kousky seženete na zahraničním eshopu.

Foto: fashionologie.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram