O plus size módu je stále větší zájem aneb trendy pro ženy s křivkami

O plus size módu je stále větší zájem aneb trendy pro ženy s křivkami

V posledních letech se svět módy stal mnohem otevřenější a dostupnější, jelikož značky rozšiřují své řady oblečení. A že už bylo opravdu na čase! Jaké trendy jsou letos nejvíc v kurzu a co sluší ženám s větší konfekční velikostí XL? To vše se dozvíte v dnešním článku. Načerpejte s námi inspiraci.

zdroj: pexels.com

Všechny typy postav si zaslouží být viděny a oslavovány takové, jaké jsou. Různorodá velikostní škála umožňuje zákaznicím plus size nejen se vhodně stylizovat, ale také se při tom bavit – a nezapomeňte na to, že móda má být zábava! Nikdo by se neměl v šatně hroutit, protože jeho velikost džínů není k dispozici.

Móda je prostředkem sebevyjádření a individualizace. Sebeláska je klíčová součást života, ke které by si lidé všech tvarů a velikostí měli být schopni vybudovat smysluplný vztah a užívat si to. Proto jsme pro vás shromáždili ty nejlepší plus size tipy pro inspiraci nejen do jarních dnů.

Šaty nebo overal

Pomalu se nám otepluje a je načase zařadit do šatníku hezké šaty nebo stylový overal. Letošním trendem jsou stále oversize šaty ve stylu doll nebo výrazné overaly, které okamžitě upoutají zrak.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram