Obchod Barbory Fialové vám přináší březnovou akci 2+1 zdarma

Obchod Barbory Fialové vám přináší březnovou akci 2+1 zdarma

Česká módní návrhářka Barbora Fialová pro vás připravila březnovou akci 2+1 zdarma, která se vztahuje na oblečení vlastní tvorby a bude platit až do 31. 3. 2014

Barbora Fialová tvoří pod značkou Barbora nejen oděvy, oděvní doplňky ale i šperky s cílem vytvořit ucelený outfit. Pro svůj Obchod Barbora navrhuje malosériové kolekce a z velké části se věnuje také zakázkové tvorbě. Její sortiment je různorodý, od jednoduchých topů a sukní po kostýmky, kabáty a šaty pro zvláštní příležitost.

Nyní  pro vás česká módní návrhářka připravila akci 2+1 zdarma, která platí do 31. 3. 2014.  Nabídka se vztahuje i na již zlevněné zboží. Zdarma je pak nejlevnější ze tří položek. Akce se však nevztahuje na zboží značky SmartMen a na zakázkovou tvorbu.

Je třeba upozornit, že kdo dřív přijde, toho čeká větší výběr!

Novinkou, která v Obchodu Barbora jistě potěší všechny pány, jsou pánské košile SmartMen šité na Moravě, výhradně z materiálů české provenience. Doplnit je pak můžete hedvábnými kravatami, kapesníčky a  manžetovými knoflíčky. K zakoupení jsou také antibakteriální ponožky s aktivním stříbrem a v neposlední řadě také kvalitní pánské kožené pásky české výroby.

Zdroj: barborafialova.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram