Objevte kouzlo módních doplňků

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

foto: pexels.com / Taryn Elliott

Všechno, i nejjednodušší kombinace, bude totiž působit novým dojmem. Ozdoby do vlasů, náušnice, řetízky, pásky, ale i batohy či kabelky. Spolu s odbornicí na módní trendy Márií Padovou za Factcool.cz vyberete vhodný doplněk pro každodenní parádu.

Vlasové doplňky

K dokonalému účesu už nepotřebujete strávit hodiny pod rukama kadeřníka. Již pár let totiž zažívají velký boom vlasové doplňky v podobě různých čelenek, velkých ozdobných spon či retro gumiček.

sponky 437 Kč, čelenka 359 Kč (dostupné na factcool.cz)

Prstýnky

Kromě pohledného účesu je základem mít upravenou manikúru. „Kromě trendy zvolené barvy laku na nehty dokážete přitáhnout pozornost na ruce i prstýnky. Dávno se ale nebavíme jen o jednoduchém kroužku na prsteníčku,“ radí Mária Padová za Factcool.cz.

prsten Giorre 699 Kč, prsten Giorre 1 149 Kč (dostupné na factcool.cz)

Náušnice

Spoustu různých tvarů, délek a velikostí. U tohoto doplňku je potřeba se více soustředit na několik faktorů. Nejlépe si vyberete podle tvaru tváře či aktuálního účesu. Ženy s oválným obličejem by měly zvolit velké kruhy či širší náušnice. Naopak pokud máte kulatý obličej, vyberte si oblé tvary. Opticky jej prodloužíte nejlépe tenkými visacími náušnicemi.

náušnice Top Secret 437 Kč, náušnice Top Secret 209 Kč (dostupné na factcool.cz)

 

Řetízky

Zajisté vlastníte více než jeden řetízek, nyní se je nemusíte bát zkombinovat. Trendem je tzv. řetízková voda, tedy několik různě dlouhých řetízků najednou. Nádherně doplní výstřih do V a vyniknou s lehce porozepnutou blůzkou. V chladnějším období je můžete zvolit také k roláku. Vedle nešlápnete, ani když zvolíte výraznější „řetěz“.

řetízek Top Secret 364 Kč, řetízek Giorre 1 899 Kč (dostupné na factcool.cz)

 

Pásky

Také pásky slaví velký comeback. Už neplatí, že se nosí jen pokud vám padají kalhoty. Přepásat jím můžete, na co si vzpomenete. Šaty, svetr, či jakýkoliv volný dlouhý svršek. „Chcete mít outfit zaměřený na detail? Opasek je vždy skvělý nápad! Využijte našeho širokého výběru kožených opasků nebo s různým potiskem či dekorační sponou,“ doporučuje Mária Padová, odbornice na módní trendy.

Trendyol Buckle pásek 119 Kč, Trendyol Taba Metal Buckle 139 Kč (dostupné na factocool.cz)

Kabelky a batohy

Trendem pro rok 2021 jsou elegantní kabelky menší až střední velikosti, které lze nosit přes rameno či v ruce nazývající se „hobo bag“.

Top Secret kabelka 1 164 Kč, Top Secret kabelka 1 091 Kč (dostupné na factcool.cz)

Pokud to není úplně váš šálek čaje, zajisté si vyberete z malých kabelek podobného stylu. Záleží pouze na vkusu, zda zvolíte nude barvu či tlumenější odstín oblíbené barvy.

 

Trendyol Lilac kabelka 329 Kč, kabelka Nobo 1 009 Kč (dostupné na factcool.cz)

Působivou garderobu také skvěle doplní kabelky s přírodními prvky.

Dámská kabelka Top Secret Striped 549 Kč, kabelka Top Secret 649 Kč (dostupné na factcool.cz)

Před lety se zdálo nemožné, aby byl batoh na stejné úrovni jako kabelka. Nyní je ale vše jinak. Na výběr je z velkého množství různých druhů batohů, a tak není problém, vybrat vhodný ke každé události.

batoh Art Of Polo 649 Kč, batoh Love Moschino 3 849 Kč (dostupné na factcool.cz)

Nakonec TIP (nejen) PRO MUŽE

Barevné ponožky

Vezměme to od podlahy a dodejte šmrnc outfitu odspodu. Tenisky, kotníkové boty či boty společenské? Ke všem se zaručeně hodí barevné ponožky! Nebojte se sáhnout pro různé barvy či vzory. 

Frogies – značka, která navrhuje a vyrábí zábavné ponožky a spodní prádlo.

Ponožky Frogies Rubik´s Cube 99 Kč, Ponožky CheersSocks regular 329 Kč (dostupné na factcool.cz)

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram