Oblečení Elisabetta Franchi – to je ta pravá Itálie do skříně!

Oblečení Elisabetta Franchi – to je ta pravá Itálie do skříně!

Značka Elisabetta Franchi není u nás v ČR příliš známá

Itálie do skříně – to je oblečení pro smyslné ženy od Elisabetta Franchi! Oblečení Elisabetta Franchi pro jarní a letní sezónu je laděné do světlých barev, pruhů, jemných odstínů pastelových barev, ale také nevšedních střihů a materiálů. Všechny modely mají vyzdvihnout ženský půvab a krásu, ale zároveň nemají být jen laciným sexy modelem.

Myslím, že v kolekci je zahrnuto skutečně vše, co si návrháři přáli.

Vpusťte také Itálii do skříně!
Kolekce Elisabetta Franchi věnuje velikou pozornost šatům a sukním, které zaujímají asi nejdůležitější součást odvětví značky Elisabetta Franchi. Právě šaty Elisabetta Franchi jsou totiž nejvíce prodávaným zbožím, protože jejich pojetí je natolik originální a dalo by se říct také flexibilní, jelikož se šaty hodí jak do pracovního procesu, tak třeba na večírek nebo firemní oběd, že svou oblibu nacházejí u širokého kruhu dam. I já jsem při návštěvě Říma neodolala a odnesla si z butiku Elisabetta Franchi nádherné krémové „tepláčky“ zdobené zlatými aplikacemi, které jsou vhodné jak na party, tak na procházku Prahou.

A pod heslem Itálie do skříně jsem svůj šatník opět obohatila o krásný fashion kousek. Kabelky Elisabetta Franchi rozhodně upoutají pozornost! Velice zajímavou součástí značky Elisabetta Franchi jsou také kabelky. Kabelky Elisabetta Franchi pro jaro a léto přináší v podstatě dva druhy stylů, jeden jemný, plný pastelových barev a zdobení, a druhý ráznější, černý a černobílý, zdobený řetízky a kováním. Opravdu mě baví černobílá kabela se zlatým logem Elisabetta Franchi nebo starorůžová kabelka crossbody, která je zdobená zlatými řetízky.

Nevím jak vy, ale já bych si hned pár kousků pořídila domů. Je ovšem nutno zdůraznit, že nákup v Elisabetta Franchi není úplně lacinou záležitostí. Třeba starorůžová kabelka s řetízky vyjde na 10 000 Kč a černobílá kabela se zlatým logem zhruba na 5500 Kč. Tip: Elisabetta Franchi radí „nude in nude“!

Svůdné boty Elisabetta Franchi pro okouzlující dámy
Kolekce bot od Elisabetta Franchi je také krásná, ale pokud nejste úplnou zastánkyní podpatků, pak si příliš nevyberete. Tady návrháři na ženy, které chodí do práce přes kočičí hlavy nebo nerovný terén, moc nemysleli. Jehlové vysoké podpatky a špičaté zakončení bot není úplně dobrou kombinací pro klidnou chůzi. Ale o to značce prostě nejde, protože jak jsem již psala na začátku, celé kolekce z vás má udělat sexy a přitažlivou ženu, která se nebojí ukázat okolí svoji ženskost a půvab. No a proč se někdy takovou ženou nestát? Outfity Elisabetta Franchi – svůdné oblečení, kabelky, boty i šperky z kolekce S/S 2013.

 

Zdroj obrázků: Elisabettafranchi.it

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram