Oblíbená NMDéčka od Adidas ve zlatě

Oblíbená NMDéčka od Adidas ve zlatě

Značka Adidas představuje žhavou novinku na trhu. Jsou jí zbrusu nové kecky z řady NMD nesoucí označení R1.

Nový model NMD_R1 je tak jako ten předchozí zrozen z úžasné kombinace tvarů, úhlů a materiálů na kultovním podkladu barev, vzdávající hold inovacím vycházejících ze společného dědictví.

Na rozdíl od svých předchůdců se ale nové NMDéčka R1 hned na první pohled mohou pochlubit pro někoho možná odvážnou, avšak velmi žádanou a trendy barevnou kombinací žluto-zlaté s černo-bílou, přičemž výraznější žlutá a zlatá barva pokrývá většinu svrchního textilu, který volně přechází do pryžové části vybavené přelomovou technologií odpružení.

Mezipodešev modelu NMD je posazena na velice odolné a aktivní technologii BOOST, která pohlcuje veškeré otřesy. Oproti tomu svršek těží z technologie PRIMEKNIT a představuje zcela novou úroveň flexibility, stability a síly.

Nekompromisní, moderní design a dokonalá konstrukce svršku v kombinaci s výraznými liniemi a odvážnými archivními detaily vycházejícími ze stylů MICRO PACER, RISING STAR a BOSTON SUPER, skvěle dotváří dynamický koncept této univerzální běžecké a jako pírko lehké obuvi Adidas.

Dá se předpokládat, že NMD R1 čeká podobný, ne-li stejný osud jako jejich předchůdce. A sice, že z prodejních pultů zmizí sotva se na něm objeví. Mají totiž až magickou přitažlivost. Proto buďte ve střehu.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram