Opravdu víte, proč vaše pleť stárne?

Opravdu víte, proč vaše pleť stárne?

V Laboratoires Novexpert věříme v sílu čistých přírodních ingrediencí, které se přirozeně vstřebávají do našeho těla a pokožky. Laboratoires Novexpert vyvíjí 100% přírodní a hypoalergenní kosmeceutickou péči, která je díky svému čistému složení vhodná i pro těhotné a kojící ženy. 

Objevte naší nejžhavější novinku Omlazující Pro-Collagen Booster Serum, které stimuluje syntézu kolagenů I, III, IV & XVII v dermis. Ale nejen to! Toto revoluční sérum obsahuje patentovanou účinnou látku, která zvyšuje tvorbu vzácného kolagenu typu XVII. A právě tento kolagen reguluje obnovu kmenových buněk, také v epidermis! Tento supertajný pomocník (neznámý v kosmetice, ale známý v dermatologii) dokáže zajistit, aby se každá nová buňka dostala tam, kde to naše pokožka nejvíce potřebuje. Vaše pleť je tak „zreorganizována“ mladistvým způsobem.

K omlazení pleti však nepřispívá pouze kolagen.  Naše kožní buňky se obnovují každé 1 až 2 měsíce. Takže bychom teoreticky všichni měli mít dětsky jemnou pokožku... Ve skutečnosti to takto bohužel nefunguje. Lékaři z Laboratoires Novexpert zjistili, že naše pleť se sice obnovuje, ale s chybami! Naše nová epidermis je tak tvořena buňkami, které jsou již „staré“. Omlazující Pro-Collagen Booster Serum díky patentované látce Novaxyline, která je schopna spustit opravu našich buněk aktivací genu mládí, tak na tuto hlavní příčinu buněčného stárnutí dokáže působit.

Toto není magie, to je epigenetika! 

Díky spojení těchto dvou vědeckých inovací dosahuje Omlazující Pro-Collagen Booster Serum působivých účinků v boji proti začínajícím nebo již vzniklým vráskám!

TIP : Doplňte svou beauty rutinu o další produkty z řady Pro-Collagen: .The Expert Anti-Aging omlazující krém a The Expert-Antiaging omlazující péče pro oční okolí.

K dostání ve vybraných lékárnách Dr. Max a na e-shopu www.drmax.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram