Originální i praktické dárky pro ženy

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Zdroj: pexels-nicole-michalou

Pro čerstvou maminku

Čerstvá maminka si rozhodně zaslouží i péči pro sebe samotnou (na to se podíváme o kousek dále), ale každá ocení i dárek, který pomůže s miminkem a třeba ušetří nějakou tu korunu z často napjatého rozpočtu.

Klasikou je samozřejmě zásoba kvalitních plenek. U těch je však vždy otázkou, které jsou ty pravé zrovna pro které konkrétní miminko. Pokud chcete sáhnout po jistotě, můžete darovat kvalitní dětskou kosmetiku Attitude. Ideální je tvorba dárkového koše rovnou několika produktů, které pokryjí veškeré potřeby jak maminky, tak mrňouska.

 

Pro zapálenou kuchařku

Hledáte dárek do kuchyně, který vydrží dělat radost i dlouhé roky? Německé nádobí značky Woll patří k těm nejlepším kouskům do kuchyně, které můžete své partnerce či mamince pořídit. Kvalitní litinové hrnce nejsou pouze praktickým dárkem, ale díky svému designu dodají celé kuchyni unikátní ráz.

 

Pro tu, která si dovede vychutnat chvíle odpočinku

Ať už maminka malého miminka nebo třeba už babička, chvíli odpočinku si zaslouží každá. Proto e-shop Víno od Bodláků vybral ta nejlepší vína vhodná jako dárek pro ženu v jakékoliv životní fázi. Kromě klasiky jako je prosecco ve výběru najdete i lahodná nealkoholická vína nebo rovnou celé dárkové sady i v luxusním balení v krabičce od českého truhláře.

Pro mlsné jazýčky

Něco na chuť ano, ale víno vaše partnerka zrovna neocení? Pak je tu ještě jedna nesmrtelná klasika a tou je jak jinak než čokoláda! Na tu se specializuje e-shop Rigalli, kde mimo jiné najdete také naprosto luxusní belgické pralinky, které potěší naprosto každou milovnici sladkých chutí. Na Rigalli můžete vybírat jak z klasických luxusních balení (například Bolci Diamond) nebo sáhnout přímo po vánočním balení pralinek v originální vánoční krabičce.

Pro okamžiky dokonalé relaxace

Dokonalý odpočinek, relaxace, úleva od bolesti zad. To všechno nabízí masáž, nebo také o něco dostupnější nahřívací polštářek s lávovým pískem, který je vždy po ruce. Polštářek stačí chvilku zahřát v mikrovlnce nebo v troubě a pak stačí přiložit na bolavé místo. Dokonale pomáhá s úlevou od menstruačních bolestí. Prokrvuje, uvolňuje svaly a pomáhá i ke klidnému spánku. Pokud hledáte skutečně praktický a současně příjemný dárek, polštářek LAVAcare je skvělou volbou.

Luxusní bio kosmetika pro dokonalou koupel

Pro naprosto dokonalý efekt je ideální relaxační polštářek kombinovat s chvilkou domácího wellnessu třeba ve vaně či ve sprše. E-shop Pravébio.cz nabízí luxusní tělovou bio kosmetiku s úžasnou vůní a dokonale uvolňujícími účinky pro tělo i pro duši.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram