Oscar de la Renta dopřává svým zákaznicím v nové kolekci zejména pohodlí

Oscar de la Renta dopřává svým zákaznicím v nové kolekci zejména pohodlí

Mladé ženy touží po lehčích oděvech a příjemnějších materiálech, čemuž jde módní dům Oscar de la Renta naproti. Ve spojitosti s tím do své nové kolekce Pre-Fall 2019 zařadil určitou neprůhlednost.

Marocké a indické siluety ukazují v tomto směru notnou dávku pozitivního přístupu. Kreativní návrhář značky, Fernando Garcia cestuje několikrát do roka do Bombaje, aby tam nakoupil dostatek látek na nové kolekce.

V sezóně pro jaro 2019 vychází Garcia společně s druhou kreativní duší značky, Laurou Kim z tradičního pánského oděvu, z kombinací sukní a kalhot z lehkého hedvábí nebo také z westernových blejzrů. Nový pohled na módu opět vtiskli návrháři módnímu domu Oscar de la Renta. „Oscar věřil v eklektičnost oblečení stejně jako my,“ řekl Garcia. „Nejsme Američané, za prací hodně cestujeme, je to pro nás přirozené a instinktivní, že navrhujeme modely, ve kterých se při cestování cítíme dobře.“      

                                                                                                                                                

S otázkou a nutností pohodlí svou práci rozvedli návrháři napříč celou kolekcí i do večerních rób. Ty jsou vyzdobeny kovovými zlatými nitěmi i různobarevnými květinovými výšivkami. V kolekci vynikla smaragdově zelená na několika bavlněných šatech a halenkách, které připomínají osmdesátá léta v New Yorku. Férová hra, která se pravděpodobně bude líbit spoustě mladým zákazníkům je tady. Co na ni říkáte vy?

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram