Oslavte příchod jara s 10% slevou na veškeré zboží na Zalandu!

Oslavte příchod jara s 10% slevou na veškeré zboží na Zalandu!

Nová jarní kolekce Zalando vás naladí do optimistické nálady a nabídne vám stylový kousek do proměnlivého počasí a pro každou vaši náladu. S dárkovou kartou Zalando navíc nyní dostanete exkluzivní slevu 10 % na veškerý sortiment! Najděte svůj jedinečný styl a přizpůsobte svůj šatník barvám rozkvétajícího jara. 

Uplatněte slevu 10 % s dárkovou kartou Zalando

Dárkovou kartu Zalando je snadné i rychlé pořídit. V případě elektronického vydání ji na svůj e-mail dostanete okamžitě po dokončení objednávky. Můžete se ale rozhodnout i pro doručení ve fyzické podobě v krásném luxusním balení, kterým uděláte dojem. Díky možnosti platby v hotovosti nemusíte mít obavy ani v případě, že nechcete zadávat osobní údaje ke své platební kartě. Pořízení dárkové karty je zkrátka bezpečnou volbou, kterou potěšíte jak sebe, tak své blízké.

Myslete na budoucnost s Pre-owned módou CC 

Zalando do své nabídky nedávno zařadilo také tzv. Pre-owned sekci, kde můžete vybírat z módy z druhé ruky a podílet se tím na omezení plýtvání. I tady svůj Givery dárkový poukaz bez potíží využijete.

Výhody nákupu dárkové karty Zalando přes Givery.cz

Dárková karta Zalando má neomezenou platnost. Nemusíte si tak dělat starosti s tím, že by zůstala ležet bezcenná a nevyužitá někde na dně šuplíku. Ať už po ní sáhnete kdykoliv, vždy za ní pořídíte přesně to, co bude na e-shopu aktuálně k mání.

Hlavní výhody Givery dárkových poukazů

  • okamžité doručení e-mailem nebo dárkový poukaz poštou

  • ušetříte díky lokálním platebním metodám

  • zpracování plateb probíhá nonstop

  • bez skrytých poplatků

  • česká podpora po telefonu, na Facebooku i na e-mailu

  • platba i bez použití platební karty

Jak dárkovou kartu Givery pořídit?

Poukazy na oblečení pořídíte na Givery.cz snadno a pohodlně z domova. Nejrychleji  poukaz dostanete, pokud jej věnujete vzdáleně, tedy elektronicky, nebo ho můžete vytisknout na běžné tiskárně a poté z něj dárkový poukaz jednoduše složit. Praktické, snadné a rychlé řešení ocení všichni zaneprázdnění lidé, kteří touží svým blízkým udělat radost, ale nemají na shánění dárků zrovna mnoho času.

Pořiďte dárkový poukaz v luxusním balení

Jestliže naopak máte času dost, můžete si poukaz nechat doručit v krásném luxusním dárkovém balení. Vybrat můžete černo-zlatou nebo krémově růžovou variantu. A pokud si nejste úplně jistí, jaký typ poukazu vybrat, zvolte univerzální dárkový poukaz, který využijete na veškerou nabídku poukazů z e-shopu Givery.cz.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram