Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Outfity na firemní vánoční večírek v kanceláři i online 2021

Žijeme v podivné době. Ale Vánoce a vánoční večírky si vzít nenecháme! Své k tomu řekne i móda. Věděli jste, že můžete mít styl i za dodržování karantény či vládních nařízení? Poradíme jak.

Zdroj: pexels

Vánoční outfity mohou být zrádné. Tradice jsou sice hezká věc, ale méně je někdy více. A zvláště pak v případě firemních vánočních večírků, kdy potřebujete zapůsobit na ostatní v prostředí uvolněném a svátečním. V prostředí, ve kterém se vlastně v pracovních dnech nikdy nepohybujete. Správný outfit je v tomto případě vaší spásou.

Pandemie nám letošní Vánoce zase trochu opepřila, a tak dochází v postižených zemích k rušení firemních večírků. Některé firmy ale berou tyto akce jako součást své firemní kultury a nechtějí si je nechat vzít. V loňském roce si tak na své přišly společností, které se zabývají organizací vánočních večírků online. A ne jinak tomu možná bude právě u vás i letos. Myslíte, že je jednodušší obléct se k počítačové obrazovce než do společnosti? Rozhodně tento trend nepodceňujte!

Vánoční outfit totiž neznamená červenou čepici a babiččin svetr. I ve vašem šatníku se totiž nalézá šik outfit na firemní večírek, který je možná méně vánoční, ale rozhodně sváteční. Přinášíme vám malou inspiraci pro letošní rok.

Úpletové šaty nejsou nuda

Úpletové šaty nejsou nudná klasika. Pokud zvolíte vhodné doplňky - bílá a stříbrná je letošní kombinace, vysoké kozačky a moderní minikabelku nebo ledvinku, bude váš outfit kompletní.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram